2. Procedure
Procedure
Title: Levering Food & Non-Food
Description: Het doel van deze Europese aanbesteding is om voor de Aanbestedende dienst één Inschrijver te selecteren voor de levering van food- en non-foodproducten aan Porteum Gemiddelde jaarafname (2024-2025): € 258.101, - (excl. btw); Geraamde totale omvang van de opdracht (4 jaar, incl. indexatie): € 1.077.384, - (excl. btw); Maximale omvang van de opdracht (geraamde omvang + 50%): € 1.616.077, - (excl. btw).
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 39220000 Kitchen equipment, household and domestic items and catering supplies
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Deze Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar, met de mogelijkheid voor de Aanbestedende dienst om deze eenzijdig 2 maal met 1 jaar te verlengen (totale maximale looptijd: 4 jaar).
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Levering Food & Non-Food
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
Clasificación adicional (cpv): 39220000 Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Titel: Levering Food & Non-Food
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 39220000 Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: