2. Procedure
Procedure
Title: Bouwteam herinrichting openbare ruimte Bogaard Gemeente Rijswijk
Description: De opdracht betreft de herinrichting van circa 14.400 m² openbare ruimte binnen Bogaard. De werkzaamheden bestaan naar verwachting onder andere uit: • grond- en civieltechnische werkzaamheden; • aanleg van straatwerk en overige verhardingen; • aanleg van groenvoorzieningen; • overige inrichting van de openbare ruimte; • fasering en bouwlogistiek; • tijdelijke voorzieningen en maatregelen; • BLVC-maatregelen; • afstemming met overige ontwikkelingen en werkzaamheden in het gebied; • beheer en onderhoud gedurende drie jaar na aanleg; • herstel en instandhouding gedurende deze beheerperiode; • overdracht na afloop van de driejarige beheerperiode aan de beheerafdeling van de gemeente Rijswijk. Voor het project is reeds een Definitief Ontwerp (DO) beschikbaar. De gemeente overweegt de geselecteerde aannemer eerst in een bouwteamfase te betrekken. De toegevoegde waarde van het bouwteam wordt daarom niet primair gezocht in het opnieuw ontwerpen van de openbare ruimte, maar onder andere 14.400 m² openbare ruimte
Type of procedure: Restricted
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1