See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa wiertnic i sprzętu wiertniczego dla potrzeb Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. z podziałem na zadania
Description: Zgodnie z SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 43132200 Drilling rig
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Wiertnica pneumatyczna WDP-1C z ramą standardową lub równoważna
Main classification (cpv): 43130000 Drilling equipment
Additional classification (cpv): 43130000 Drilling equipment
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Wiertnica hydrauliczna WD-06H z wrzecionem S-600mm i rozporą przedłużaną L=3560 mm lub równoważna
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 - Wiertnica hydrauliczna WDH-1 z agregatem AZH2-68/27 i z kompletem ram do wierceń pod kątem lub równoważna
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4 - Wiertnica hydrauliczna WWH-5 z agregatem lub równoważna
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5 - Wiertnica elektryczna WD-02EA z rozporą standardową L=2530 mm lub równoważna
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6 - Wiertnica elektryczna MDR 03-06/M lub równoważna
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7 - Kotwiarka pneumatyczna GMP KP-100/III lub równoważna
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8 - Kotwiarka pneumatyczna SUPER TURBO BOLTER ST 1500/1300 2S lub równoważna
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9 - Kotwiarka pneumatyczna SUPER TURBO BOLTER 1345/900 2S lub równoważna