612330-2026 - Competition
Poland – Firefighting vehicles – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Międzyborów
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Międzyborów
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Międzyborów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 3 do SWZ oraz Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 3.W sytuacjach, gdy w opisie przedmiotu zamówienia wskazano nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, wskazaniu takiemu w każdym przypadku towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca może stosować materiały i urządzenia równoważne pod względem parametrów technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych. Przedmiot zamówienia musi spełniać parametry określone w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ), co oznacza, że parametry oferowane nie mogą być gorsze od wymaganych przez Zamawiającego. 4. Samochód współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania OSP-2026. 5. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp może unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Internal identifier: RZP.271.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Additional classification (cpv): 34144200 Vehicles for the emergency services, 35111000 Firefighting equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe z przeznaczeniem na wyposażenie Ochotniczej Straży Pożarnej Międzyborów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 3 do SWZ oraz Projekt umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 3 .W sytuacjach, gdy w opisie przedmiotu zamówienia wskazano nazwy producenta, nazwy własne, znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, wskazaniu takiemu w każdym przypadku towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca może stosować materiały i urządzenia równoważne pod względem parametrów technicznych, jakościowych, funkcjonalnych oraz użytkowych. Przedmiot zamówienia musi spełniać parametry określone w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ), co oznacza, że parametry oferowane nie mogą być gorsze od wymaganych przez Zamawiającego. 5. Samochód współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach zadania OSP-2026. 6. Zamawiający informuje, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp może unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.