2. Procedure
Procedure
Title: Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw
Description: Obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury medycznej w zakresie okresowych przeglądów technicznych oraz napraw w podziale na 4 części: Część 1 – urządzenia okulistyczne f-my Carl Zeiss Część 2 – urządzenia okulistyczne f-my Topcon, Iridex, Haag-Streit Deutschland, iCare Finland Część 3 – urządzenia okulistyczne f-my Nidek, Takagi, Heine, Keeler, Alcon, Everview, Optopol,Frey, Centervue, Supore, Huvitz, Netz, 66 Vision, Oculus. Część 4– ultrasonograf okulistyczny prod. Quartel Medical Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy (odpowiednio w zakresie Części, której dotyczy). Miejsce świadczenia usług: -Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus ul. Lindleya 4, 02-005 Warszawa - Centralny Szpital Kliniczny ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa
Internal identifier: DZPUCK.262.164.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: cz. 1 urządzenia okulistyczne f-my Carl Zeiss
Description: cz. 1
Internal identifier: CZĘŚĆ 1
Lot: LOT-0002
Title: cz. 2 urządzenia okulistyczne f-my Topcon, Iridex, Haag-Streit Deutschland, iCare Finland
Description: cz. 2
Internal identifier: CZĘŚĆ 2
Lot: LOT-0003
Title: cz. 3 urządzenia okulistyczne f-my Nidek, Takagi, Heine, Keeler, Alcon, Everview, Optopol,Frey, Centervue, Supore, Huvitz, Netz, 66 Vision, Oculus.
Description: cz. 3
Internal identifier: CZĘŚĆ 3
Lot: LOT-0004
Title: cz. 4 ultrasonograf okulistyczny prod. Quartel Medical
Description: cz. 4
Internal identifier: CZĘŚĆ 4