612411-2026 - Competition
Netherlands – IT services: consulting, software development, Internet and support – Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Description: De gemeenten Heemskerk, Beverwijk en Velsen zijn voornemens om per februari 2027 een externe partner te contracteren voor de uitvoering van de subsidieverlening binnen het Nationaal Isolatie Programma, hierna NIP. De opdracht richt zich uitsluitend op het faciliteren en uitvoeren van het subsidieproces voor isolatiemaatregelen, waarbij de nadruk ligt op een efficiënte, toegankelijke en schaalbare uitvoering. Zie voor uitgebreide informatie het Aanbestedingsdocument. Zie het Aanbestedingsdocument voor meer informatie.
Internal identifier: GEZ BW HK VLS 202601 PRJ-2600052
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 66172000 Financial transaction processing and clearing-house services, 75130000 Supporting services for the government
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Niet van toepassing.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: GEZ BW HK VLS 202601 PRJ-2600052
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 66172000 Servicios de procesamiento de transacciones financieras y de cámara de compensación, 75130000 Servicios de apoyo a los poderes públicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Niet van toepassing.