2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9.
Description: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 na okres 48 miesięcy
Internal identifier: DZP/PN/61/043/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
Additional classification (cpv): 98311000 Laundry-collection services, 98312000 Textile-cleaning services, 98315000 Pressing services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9
Description: Świadczenie usług pralniczych z dzierżawą bielizny szpitalnej, wdrożeniem systemu RFID oraz transportem wewnętrznym bielizny brudnej i czystej w siedzibie Zamawiającego w Warszawie przy ul. Jana III Sobieskiego 9 na okres 48 miesięcy.
Additional classification (cpv): 98311000 Laundry-collection services, 98311000 Laundry-collection services, 98315000 Pressing services