2. Procedure
Procedure
Title: e-HRM- en Payrolloplossing
Description: Deze aanbesteding heeft als doel het selecteren van één Opdrachtnemer voor de beschikbaarstelling, implementatie, ingebruikname, ondersteuning en doorontwikkeling van een toekomstbestendige e-HRM- en payrolloplossing voor Senzer. Met deze aanbesteding wil Senzer de continuïteit van de personeels- en salarisadministratie borgen en tegelijkertijd een structurele verbetering realiseren van de HR-dienstverlening en digitale bedrijfsvoering. De oplossing moet Senzer ondersteunen bij het verder standaardiseren, digitaliseren en beheersbaar inrichten van HR- en payrollprocessen. Daarbij is een juiste, tijdige en controleerbare salarisverwerking een essentieel uitgangspunt. €3.715.000, - (gehele looptijd, inclusief herzieningsclausule)
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems, 72260000 Software-related services, 79211110 Payroll management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie Beschrijvend document voor herzieningsclausule en verlengingen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: e-HRM- en Payrolloplossing
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información, 72260000 Servicios relacionados con el software, 79211110 Servicios de gestión de nóminas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: