613068-2026 - Competition
Poland – Motor vehicle insurance services – Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2027
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2027
Description: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2027
Internal identifier: 29/>PU/2026/ŁW
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514110 Motor vehicle insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2027.
Description: Zakup pakietów ubezpieczeniowych AC/OC/NW dla samochodów służbowych na rok 2027.
Options:
Description of the options: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu wartości zawartej umowy o kwotę w: 2027 r. o 377.500 PLN (słownie: trzysta siedemdziesiąt siedem tysięcy pięćset złotych) 2028 r. o 289.750 PLN (słownie dwieście osiemdziesiąt dziewięć tysięcy siedemset pięćdziesiąt złotych), w przypadku: – zwiększenia wartości pojazdów objętych ubezpieczeniem; – wzrostu liczby pojazdów objętych ubezpieczeniem; – wzrostu stawki ubezpieczenia w stosunku do wartości szacowanej. Wartość ubezpieczenia zostanie wyliczona na podstawie wartości rynkowej pojazdów przy zastosowaniu stawek procentowych pakietu AC/OC/NW wskazanych w ofercie. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa wznowienia, polegającego na objęciu ochroną ubezpieczeniową na 2028 rok. Szczegółowe warunki określające okoliczności skorzystania z prawa opcji i wznowienia zostały określone w Załączniku nr 4 do SWZ.