See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomst voor facilitaire dienstverlening voor diverse gebouwen van de Groep Gent ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Description: Raamovereenkomst voor facilitaire dienstverlening voor diverse gebouwen van de Groep Gent ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Internal identifier: PPP0HZ-5830/6570/SLS/2025/048 - ID5830
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Facilitaire dienstverlening voor musea en historische gebouwen ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Description: Facilitaire dienstverlening voor musea en historische gebouwen ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Internal identifier: SLS/2025/048 - ID5830_1
Lot: LOT-0002
Title: Facilitaire dienstverlening voor kleine filialen ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Description: Facilitaire dienstverlening voor kleine filialen ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Internal identifier: SLS/2025/048 - ID5830_2
Lot: LOT-0003
Title: Facilitaire dienstverlening voor administratieve gebouwen ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Description: Facilitaire dienstverlening voor administratieve gebouwen ((ramen)schoonmaak en bijhorende soft facilities)
Internal identifier: SLS/2025/048 - ID5830_3
Lot: LOT-0004
Title: Perceel 4: VSR-controles perceel 1 + advies
Description: Perceel 4: VSR-controles perceel 1 + advies
Internal identifier: SLS/2025/048 - ID5830_4
Lot: LOT-0005
Title: Perceel 5: VSR-controles perceel 2 + advies
Description: Perceel 5: VSR-controles perceel 2 + advies
Internal identifier: SLS/2025/048 - ID5830_5
Lot: LOT-0006
Title: Perceel 6: VSR-controles perceel 3 + advies
Description: Perceel 6: VSR-controles perceel 3 + advies
Internal identifier: SLS/2025/048 - ID5830_6
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado con publicación previa de un anuncio de licitación / licitación con negociación
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: SLS/2025/048 - ID5830_1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: SLS/2025/048 - ID5830_2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: SLS/2025/048 - ID5830_3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: SLS/2025/048 - ID5830_4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: SLS/2025/048 - ID5830_5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: SLS/2025/048 - ID5830_6