613480-2026 - Competition
Poland – Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products – Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe.
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe.
Description: Dostawa i montaż wyposażenia meblowego do świetlicy dzielnicowej w Grotowicach mieszczącej się w Opolu, Grotowice ul. Złota, obręb Groszowice. Zamawiający na stronie internetowej prowadzonego postępowania zamieszcza w formie plików do pobrania szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wzór umowy. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Prawa. Zgodnie z art. 257 pkt 1 Prawa Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Kauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych w SWZ dostępna na platformie zakupowej Logintrade pod adresem prowadzonego postępowania. Zamawiający nie żąda od Wykonawców wniesienia wadium.
Internal identifier: ZP.271.1.10.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: Zamawiający korzystając z art. 138 ust. 4 Prawa skrócił o 5 dni minimalny termin składania ofert, o którym mowa w art. 138 ust. 1 Prawa (składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej).
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39000000 Furniture (incl. office furniture), furnishings, domestic appliances (excl. lighting) and cleaning products
Additional classification (cpv): 39130000 Office furniture, 39131000 Office shelving, 39141300 Cabinets, 39141300 Cabinets, 39112100 Dining chairs, 39121000 Desks and tables, 39110000 Seats, chairs and related products, and associated parts, 39140000 Domestic furniture, 39143113 Specialist soft furnishings, 39143000 Bedroom, dining room and living-room furniture
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Budowa świetlicy dzielnicowej w Grotowicach – wyposażenie meblowe