2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur Uitzendkrachten
Description: Zie aanbestedingsdocumenten De totale geraamde omvang heeft een waarde van € 2.400.000,- excl. btw voor de duur van 4 jaar
Internal identifier: IV.100230
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79621000 Supply services of office personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie aanbestedingsdocumenten Totale geraamde opdrachtwaarde is € 2.400.000,- excl. btw voor de totale duur van 4 jaar
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie aanbestedingsdocumenten