613690-2026 - Competition
Poland – Software implementation services – Rozwój elektronicznych usług publicznych i systemów informacji przestrzennej w gminie Besko.
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Rozwój elektronicznych usług publicznych i systemów informacji przestrzennej w gminie Besko.
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Rozbudowę portalu e-usługowego; 2) Rozbudowę i integrację oprogramowania systemów dziedzinowych; 3) Rozbudowę i integrację systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją; 4) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych; 5) Rozbudowę systemu informacji przestrzennej; 6) Przeprowadzenie digitalizacji zasobów informacji sektora publicznego (ISP); 7) Opracowanie API dla zasobów ISP; 8) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu informacji przestrzennej; 9) Dostawa licencji oprogramowania platformy e-usług komunalnych; 10) Rozbudowę i integrację oprogramowania systemów dziedzinowych w ZGK; 11) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu gospodarki komunalnej; 12) Dostawę serwera; 13) Dostawę licencji oprogramowania serwerowego systemu operacyjnego (do zakupowanego serwera); 14) Dostawę macierzy dyskowej; 15) Dostawę licencji oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych; 16) Usługi kopii zapasowej w chmurze obliczeniowej; 17) Dostawę przełączników sieciowych (2 szt.); 18) Dostawę zestawów komputerowych z oprogramowaniem (20 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ
Internal identifier: SR.271.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72263000 Software implementation services
Additional classification (cpv): 72253200 Systems support services, 48000000 Software package and information systems, 48422000 Software package suites, 48600000 Database and operating software package, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 80510000 Specialist training services, 72300000 Data services, 48820000 Servers, 30233000 Media storage and reader devices, 32420000 Network equipment, 30213000 Personal computers, 30231300 Display screens
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Rozwój elektronicznych usług publicznych i systemów informacji przestrzennej w gminie Besko
Description: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1) Rozbudowę portalu e-usługowego; 2) Rozbudowę i integrację oprogramowania systemów dziedzinowych; 3) Rozbudowę i integrację systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją; 4) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych; 5) Rozbudowę systemu informacji przestrzennej; 6) Przeprowadzenie digitalizacji zasobów informacji sektora publicznego (ISP); 7) Opracowanie API dla zasobów ISP; 8) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu informacji przestrzennej; 9) Dostawa licencji oprogramowania platformy e-usług komunalnych; 10) Rozbudowę i integrację oprogramowania systemów dziedzinowych w ZGK; 11) Opracowanie i wdrożenie e-usług z zakresu gospodarki komunalnej; 12) Dostawę serwera; 13) Dostawę licencji oprogramowania serwerowego systemu operacyjnego (do zakupowanego serwera); 14) Dostawę macierzy dyskowej; 15) Dostawę licencji oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych; 16) Usługi kopii zapasowej w chmurze obliczeniowej; 17) Dostawę przełączników sieciowych (2 szt.); 18) Dostawę zestawów komputerowych z oprogramowaniem (20 szt.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ
Additional classification (cpv): 72253200 Systems support services, 48000000 Software package and information systems, 48422000 Software package suites, 48600000 Database and operating software package, 48900000 Miscellaneous software package and computer systems, 80510000 Specialist training services, 48820000 Servers, 30233000 Media storage and reader devices, 32420000 Network equipment, 30213000 Personal computers, 30231300 Display screens, 72300000 Data services
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.