614088-2026 - Competition
Poland – Medical equipments – 116/PN/ZP/D/2026 - Dostawa osprzętu do wiertarki wraz z dzierżawą oraz dostawa osprzętu do wiertarki ELAN 4
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: 116/PN/ZP/D/2026 - Dostawa osprzętu do wiertarki wraz z dzierżawą oraz dostawa osprzętu do wiertarki ELAN 4
Description: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy: a) osprzętu do wiertarki (zwanego dalej towarem) wraz z dzierżawą tej wiertarki (zwanej dalej sprzętem/przedmiotem dzierżawy), b) osprzętu do wiertarki ELAN 4 (zwanego dalej towarem) będącej własnością szpitala, zgodnego z wymaganiami określonymi w dokumentach niniejszego zamówienia.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa osprzętu do wiertarki wraz z dzierżawą oraz dostawa osprzętu do wiertarki ELAN 4
Options:
Description of the options: 1. OPCJA. Zamawiający przewidział w ramach przedmiotowego zamówienia możliwość skorzystania z prawa opcji. Opcja polega na zwiększeniu ilości zamawianego towaru do maksymalnych ilości wskazanych w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”). Szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określa wzór umowy. 2. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte opcją Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
Lot: LOT-0002