2. Procedure
Procedure
Title: Świadczenie usługi ochrony panelami antywłamaniowymi oraz systemem alarmowym z monitoringiem radiowym nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Gdyni – ul. Śmidowicza 59A
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest całodobowa usługa ochrony w formie zabezpieczenia technicznego (system alarmowy radiowy oraz panele antywłamaniowe wraz z konserwacją) na nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Gdyni znajdującej się w Gdyni przy ul. Śmidowicza 59A. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określają załączniki do SWZ: załącznik nr 2 – Opis przedmiotu zamówienia, załącznik nr 4 – Projektowane postanowienia umowy. 3. Kody CPV: 79710000-4 – usługi ochroniarskie 79711000-1 – Usługi nadzoru przy użyciu alarmu 50800000-3 – Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
Internal identifier: BP-DZP.2623.13.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79710000 Security services
Additional classification (cpv): 79711000 Alarm-monitoring services, 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001