2. Procedure
Procedure
Title: NEN 3140, 2484 & 365 keuringen
Description: De aanleiding voor deze aanbesteding is de behoefte van Opdrachtgever om een betrouwbare en professionele Opdrachtnemer te vinden voor het uitvoeren van de NEN 3140, 2484 en 365 keuringen. Middels deze aanbesteding wil Opdrachtgever een Raamovereenkomst afsluiten met één Opdrachtnemer die voldoet aan de technische en wettelijke eisen van de NEN-keuringen én flexibel kan inspelen op de verschillende locaties en behoeften van de NVWA. € 300.000,-
Internal identifier: 202511008
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71631000 Technical inspection services
Additional classification (cpv): 71356100 Technical control services, 71630000 Technical inspection and testing services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De voorgenomen initiële looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt 2 jaar met een éénzijdig door Opdrachtgever uit te oefenen optie tot verlenging van tweemaal maximaal 12 maanden. De totale maximale duur van de Raamovereenkomst, inclusief de verlengingstermijn, bedraagt hiermee 4 jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: NEN 3140, 2484 & 365 keuringen
Identificador interno: 202511008
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71631000 Servicios de inspección técnica
Clasificación adicional (cpv): 71356100 Servicios de control técnico, 71630000 Servicios de inspección y ensayo técnicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: