614838-2026 - Result
Netherlands – Construction work – Europese aanbesteding Groot Onderhoud
Contract or concession award notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title: Europese aanbesteding Groot Onderhoud
Description: Waterschap Vallei en Veluwe nodigt marktpartijen uit om samen te werken binnen de raamovereenkomst Groot Onderhoud voor onze zuiveringslocaties. We zoeken partners die niet alleen vakbekwaam zijn in civieltechnische, werktuigbouwkundige, elektrotechnische en procesautomatiserings werkzaamheden, maar ook willen investeren in een duurzame, open en betrouwbare relatie. Het gaat om zowel planmatig groot onderhoud als ad-hoc werkzaamheden buiten calamiteiten. De aanbesteding is verdeeld in twee percelen: 1. Elektrotechniek/Procesautomatisering 2. Civieltechnisch/Werktuigbouwkundig Er worden maximaal drie partijen per perceel geselecteerd en inschrijving op één perceel per partij is mogelijk. De totale kosten van de opdracht(en) worden geraamd op circa € 1.500.000,- per jaar. Voor een meerjarenovereenkomst, inclusief eventuele verlengingen, met een totale looptijd van 72 maanden, wordt de totale omvang geraamd op circa € 18.000.000,-. In deze raming is uitgegaan van een marge van 200% om onvoorziene kosten op te vangen. Voor de werking van de raamovereenkomst en het plaatsen van nadere opdrachten wordt verwezen naar paragraaf H1.8. De genoemde omvang is uitsluitend bedoeld als indicatie; opdrachtnemers kunnen hieraan op geen enkele wijze rechten ontlenen.
Internal identifier: 2025-GO
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Europees openbaar (zie leidraad)
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Elektrotechniek/Procesautomatisering
Description: 1. Elektrotechniek / Procesautomatisering (E/PA) De werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit:  Herstellen, vervangen en inkopen van elektrotechnische onderdelen, zoals PLC’s, kabels, elektrische componenten, en kleine softwarematige wijzigingen.  Toepassing van onze technische standaarden en standaard E-algemeen.  Borgen van het MOC-proces (Management of Change).  Uitvoeren van procesoptimalisaties van bestaande onderdelen (zoals aanvullende metingen of softwarematige regelingen).  Montagewerkzaamheden.  Aan- en afkoppelen van machines en componenten.  Vervangen en repareren van elektrotechnische componenten en defecte kabels.  Uitvoeren van opmerkingen uit keuringen (NEN1010/NEN3140).  Bijwerken van elektrotechnische tekeningen (E-plan en DWG > verschillende versies)  Aanleggen van nieuwe kabeltracés en kabels.  Vervangen en upgraden van PLC’s en bijbehorende netwerkstructuren.  Borgen van veilig werken en naleving van werkvergunningen.  Afstemming met klusleider en beheer.  Afstemming met WTB/C aannemers over planning en werkzaamheden.  Overige gerelateerde werkzaamheden.  Opstellen V&G plan Zie leidraad
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie leidraad
Lot: LOT-0002
Title: 2. Civieltechnisch/Werktuigbouwkundig
Description: 2. Civieltechnisch/Werktuigbouwkundig (WTB/C) De werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit:  Herstellen, vervangen en inkopen van werktuigbouwkundige onderdelen, zoals pompen, tandwielkasten, leidingwerken (alle soorten materialen), afsluiters, etc.  Herstel van beton, lining en coating aan civiele constructies.  Montagewerkzaamheden.  Laswerkzaamheden aan constructies en leidingwerk, inclusief roestvrijstaal, (koolstof)staal en aluminium.  Pijp- en fitwerkzaamheden.  Lassen van kunststof leidingwerk.  Aanleggen en repareren van leidingen.  Installatie- en constructiewerkzaamheden.  Conserveren en coaten van staal.  Borgen van het MOC-proces (Management of Change).  Bijwerken van tekeningen (DWG, 3D, …)  Borgen van veilig werken en naleving van werkvergunningen.  Afstemming met klusleider en beheer.  Afstemming met E/PA aannemers over planning en werkzaamheden.  Opstellen V&G plan
Internal identifier: 2
See the notice on TED website
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2025-GO
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Europees openbaar (zie leidraad)
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Descripción: 1. Elektrotechniek / Procesautomatisering (E/PA) De werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit: Herstellen, vervangen en inkopen van elektrotechnische onderdelen, zoals PLC’s, kabels, elektrische componenten, en kleine softwarematige wijzigingen. Toepassing van onze technische standaarden en standaard E-algemeen. Borgen van het MOC-proces (Management of Change). Uitvoeren van procesoptimalisaties van bestaande onderdelen (zoals aanvullende metingen of softwarematige regelingen). Montagewerkzaamheden. Aan- en afkoppelen van machines en componenten. Vervangen en repareren van elektrotechnische componenten en defecte kabels. Uitvoeren van opmerkingen uit keuringen (NEN1010/NEN3140). Bijwerken van elektrotechnische tekeningen (E-plan en DWG > verschillende versies) Aanleggen van nieuwe kabeltracés en kabels. Vervangen en upgraden van PLC’s en bijbehorende netwerkstructuren. Borgen van veilig werken en naleving van werkvergunningen. Afstemming met klusleider en beheer. Afstemming met WTB/C aannemers over planning en werkzaamheden. Overige gerelateerde werkzaamheden. Opstellen V&G plan Zie leidraad
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Zie leidraad
Lote: LOT-0002
Descripción: 2. Civieltechnisch/Werktuigbouwkundig (WTB/C) De werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit: Herstellen, vervangen en inkopen van werktuigbouwkundige onderdelen, zoals pompen, tandwielkasten, leidingwerken (alle soorten materialen), afsluiters, etc. Herstel van beton, lining en coating aan civiele constructies. Montagewerkzaamheden. Laswerkzaamheden aan constructies en leidingwerk, inclusief roestvrijstaal, (koolstof)staal en aluminium. Pijp- en fitwerkzaamheden. Lassen van kunststof leidingwerk. Aanleggen en repareren van leidingen. Installatie- en constructiewerkzaamheden. Conserveren en coaten van staal. Borgen van het MOC-proces (Management of Change). Bijwerken van tekeningen (DWG, 3D, …) Borgen van veilig werken en naleving van werkvergunningen. Afstemming met klusleider en beheer. Afstemming met E/PA aannemers over planning en werkzaamheden. Opstellen V&G plan
Identificador interno: 2