614970-2026 - Competition
Poland – Portable computers – Zakup laptopów, komputerów stacjonarnych oraz monitorów komputerowych
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Zakup laptopów, komputerów stacjonarnych oraz monitorów komputerowych
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa: 1.1. Komputerów stacjonarnych typ I w liczbie 309 szt.; 1.2. Komputerów stacjonarnych typ II w liczbie 248 szt.; 1.3. Komputerów przenośnych typ III w liczbie do 3.910 szt. ( w tym: 2.640 szt. w zamówieniu podstawowym i maksymalnie do 1.270 szt. w zamówieniu opcjonalnym); 1.4. Komputerów stacjonarnych typ IV w liczbie 13 szt.; 1.5. Komputerów przenośnych typ V w liczbie 18 szt.; 1.6. Monitorów komputerowych typ I w liczbie 557 szt.; 1.7. Monitorów komputerowych typ II w liczbie 13 szt.; 1.8. Monitorów komputerowych typ III w liczbie 19 szt.; – o parametrach i funkcjonalnościach określonych w Specyfikacji technicznej określonej w SWZ w Rozdz. I.2. tj. Opis części zamówienia – odpowiednio dla danej części zamówienia. 2. Zamawiający wymaga, aby wykonanie przedmiotu zamówienia nastąpiło na warunkach i zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy wraz z załącznikami (dalej: ppu) stanowiącymi Załącznik nr 6.1 do SWZ (dla części 1-2 zamówienia oraz 4-8 zamówienia) lub Załącznik nr 6.2 do SWZ (dla części 3 zamówienia).
Internal identifier: DZP.2610.31.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: 1. Ofertę należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej, podpisaną kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osoby upoważnione do tych czynności. Wykonawca składa ofertę na Formularzu Ofertowym wg Załącznika nr 1.1 - 1.8 do SWZ (odpowiednio dla danej części zamówienia) za pośrednictwem Platformy Zakupowej. UWAGA: Oferta na każdą część zamówienia (wg wyboru Wykonawcy) powinna być złożona na osobnym Formularzu Ofertowym w osobnych plikach. Jeżeli Wykonawca umieści w jednym pliku więcej niż jeden Formularz Ofertowy, taki plik należy odpowiednio opisać. 2. Wykonawca obowiązany jest złożyć wraz z ofertą następujące dokumenty: 2.1. Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru, w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania. 2.2. Pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie osoby działającej w imieniu Wykonawcy do jego reprezentowania, jeżeli oferta nie została podpisana przez osoby upoważnione do tych czynności dokumentem rejestracyjnym. 2.3. Dowód wniesienia wadium. Jeżeli Wykonawca wnosi wadium w formie gwarancji lub poręczenia Wykonawca przekazuje Zamawiającemu oryginał gwarancji lub poręczenia, w postaci elektronicznej. W przypadku wniesienia wadium w innej formie niż pieniądz, powinno ono obowiązywać przez cały okres związania ofertą. 2.4. Zobowiązanie podmiotów udostępniających zasoby do oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie będzie dysponował niezbędnymi zasobami, jeżeli Wykonawca powołuje się na zasoby innych podmiotów. Zobowiązanie winno być podpisane przez osobę upoważnioną do reprezentacji podmiotu udostępniającego zasoby. Zapisy pkt 2.1. i 2.2. oraz Rozdz. IV.5 SWZ stosuje się odpowiednio. 2.5. Aktualne na dzień składania ofert oświadczenie w formie jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej: „JEDZ”) sporządzone zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Dokument JEDZ należy złożyć pod rygorem nieważności w formie elektronicznej. Dokument JEDZ musi być opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 2.6. Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 oraz art. 7 ustawy o szczególnych rozwiązaniach. Wzór oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Additional classification (cpv): 30231300 Display screens, 30214000 Workstations, 30213300 Desktop computer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 zamówienia – Komputery stacjonarne typ I
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa komputerów wraz z oprogramowaniem w liczbie 309 szt. Komputery oraz dostarczane razem z nim oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Komputery muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.
Main classification (cpv): 30213300 Desktop computer
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 zamówienia – Komputery stacjonarne typ II
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa komputerów wraz z oprogramowaniem w liczbie 248 szt. Komputery oraz dostarczane razem z nim oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Komputery muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 zamówienia – Komputery przenośne typ III
Description: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa komputerów wraz z oprogramowaniem w liczbie do 3.910 szt. (w tym: 2.640 szt. w zamówieniu podstawowym (Etap I) i maksymalnie do 1.270 szt. w zamówieniu opcjonalnym (Etap II). Komputery oraz dostarczane razem z nim oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Komputery muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. 2. Realizacja Etapu II nie jest obowiązkiem Zamawiającego i następuje wyłącznie w przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o skorzystaniu z przysługującego mu prawa opcji, co zostanie wyrażone poprzez złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy Zlecenia Dostawy, którego wzór stanowi Załącznik nr 4A do Załącznika nr 6.2. do SWZ, z zastrzeżeniem postanowień pkt 3. 3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nieskorzystania z zamówienia opcjonalnego lub zamówienia mniejszej ilości Sprzętu, niż wskazano w pkt 1. Decyzja o faktycznym skorzystaniu z prawa opcji lub zmniejszeniu jej zakresu należy do Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu. 4. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.
Options:
Description of the options: 1. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy dla komputerów przenośnych typ III. 2. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie do 1.270 szt. komputerów w zamówieniu opcjonalnym (Etap II). Komputery oraz dostarczane razem z nim oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Komputery muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. 3. Realizacja Etapu II nie jest obowiązkiem Zamawiającego i następuje wyłącznie w przypadku podjęcia przez Zamawiającego decyzji o skorzystaniu z przysługującego mu prawa opcji, co zostanie wyrażone poprzez złożenie przez Zamawiającego do Wykonawcy Zlecenia Dostawy, którego wzór stanowi Załącznik nr 4A do Załącznika nr 6.2. do SWZ, z zastrzeżeniem postanowień 4. 4. Zamawiający zastrzega sobie prawo do nieskorzystania z zamówienia opcjonalnego lub zamówienia mniejszej ilości Sprzętu, niż wskazano w pkt 2. Decyzja o faktycznym skorzystaniu z prawa opcji lub zmniejszeniu jej zakresu należy do Zamawiającego, a Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu.
Lot: LOT-0004
Title: Część 4 zamówienia – Komputery stacjonarne typ IV
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa komputerów wraz z oprogramowaniem w liczbie 13 szt. Komputery oraz dostarczane razem z nim oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Komputery muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.
Main classification (cpv): 30214000 Workstations
Lot: LOT-0005
Title: Część 5 zamówienia – Komputery przenośne typ V
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa komputerów wraz z oprogramowaniem w liczbie 18 szt. Komputery oraz dostarczane razem z nim oprogramowanie muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Komputery muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.
Lot: LOT-0006
Title: Część 6 zamówienia – Monitory komputerowe typ I
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa monitorów komputerowych w liczbie 557 szt. Monitory komputerowe muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Monitory komputerowe muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.
Main classification (cpv): 30231300 Display screens
Lot: LOT-0007
Title: Część 7 zamówienia – Monitory komputerowe typ II
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa monitorów komputerowych w liczbie 13 szt. Monitory komputerowe muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Monitory komputerowe muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.
Lot: LOT-0008
Title: Część 8 zamówienia – Monitory komputerowe typ III
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa monitorów komputerowych w liczbie 19 szt. Monitory komputerowe muszą być fabrycznie nowe i muszą pochodzić z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski. Monitory komputerowe muszą być identyczne, tzn. jednakowy producent, marka/model/wersja oraz ukompletowanie.. Minimalne wymagania techniczne zostały zawarte w Rozdziale I.2 SWZ.