615043-2026 - Competition
Poland – Portable computers – Dostawa komputerów i oprogramowania dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa komputerów i oprogramowania dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów dla Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli. Postępowanie podzielone jest na zadania: Zadanie nr 1 Dostawa 10 szt laptopów dla LODR w Końskowoli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4a do SWZ. Zadanie nr 2 Dostawa 80 szt laptopów dla LODR w Końskowoli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4b do SWZ. Zadanie nr 3 Dostawa 20 zestawów komputerowych dla LODR w Końskowoli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4c do SWZ. Zadanie nr 4 Dostawa 110 pakietów oprogramowania biurowego dla LODR w Końskowoli. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 4d do SWZ.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30213100 Portable computers
Additional classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies, 33195100 Monitors, 48700000 Software package utilities
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa 10 szt laptopów dla LODR w Końskowoli
Description: Dostawa 10 szt laptopów dla LODR w Końskowoli
Internal identifier: zadanie nr 1
Main classification (cpv): 30213000 Personal computers
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa 80 szt laptopów dla LODR w Końskowoli
Description: Dostawa 80 szt laptopów dla LODR w Końskowoli
Internal identifier: zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Dostawa 20 zestawów komputerowych dla LODR w Końskowoli
Description: Dostawa 20 zestawów komputerowych dla LODR w Końskowoli
Internal identifier: zadanie nr 3
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Lot: LOT-0004
Title: Dostawa 110 pakietów oprogramowania biurowego dla LODR w Końskowoli
Description: Dostawa 110 pakietów oprogramowania biurowego dla LODR w Końskowoli
Internal identifier: zadanie nr 4
Main classification (cpv): 48700000 Software package utilities