615242-2020 - ResultRomania-Bucharest: Repair and maintenance services for non-electrical machinery
Contract award notice – utilities
Services
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1.
Scope of the procurement
II.1.1.
Title
LN3 –TA3 tip DKUL 50-1 – deschidere totală – mecanic – CTE Progresu
Reference number: 116/2020
II.1.2.
Main CPV code
50531000 Repair and maintenance services for non-electrical machinery
II.1.4.
Short description
„LN3 – TA3 tip DKUL 50-1 – deschidere totala – mecanic – CTE Progresu” – detalii in caietul de sarcini.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor: 15.
Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor clarificarilor/informatiilor suplimentare care au fost adresate de operatorii economici interesati in termenul prevazut mai sus, in a 10-a zi fata de termenul-limita de depunere a ofertelor.
II.1.6.
Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.
Description
II.2.4.
Description of the procurement
„LN3 –TA3 tip DKUL 50-1 – deschidere totala – mecanic – CTE Progresu” – detalii in caietul de sarcini.