See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawy do kopalń JSW S.A. węży hydraulicznych wysokociśnieniowych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 14/PM/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44100000 Construction materials and associated items
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie 1 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø6,0 typ 2SN w ilości 3 241 m
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 1
Additional classification (cpv): 44165100 Hoses
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie 2 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø8,0 typ 2SN w ilości 673 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie 3 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø10,0 typ 2SN w ilości 127 999 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie 4 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø10,0 typ 2ST w ilości 4 699 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 4
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie 5 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø13,0 typ 2SN w ilości 26 987 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie 6 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø20,0 typ 2SN w ilości 8 796 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie 7 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø20,0 typ 2ST w ilości 288 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie 8 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø25,0 typ 2SN w ilości 1 467 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie 9 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø31,0 typ 2ST w ilości 2 223 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie 10 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø32,0 typ 2SN w ilości 15 186 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie 11 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 2-oplotowy ø38,0 typ 2SN w ilości 875 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie 12 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø6,0 typ 4SP w ilości 135 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie 13 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø10,0 typ 4SP w ilości 12 245 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie 14 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø13,0 typ 4SP w ilości 26 397 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie 15 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø16,0 typ 4SP w ilości 765 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie 16 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø20,0 typ 4SP w ilości 8 884 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie 17 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø25,0 typ 4SP w ilości 12 769 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie 18 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø32,0 typ 4SP w ilości 2 222 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie 19 - Wąż hydrauliczny wysokociśnieniowy 4-oplotowy ø25,0 typ 4SH w ilości 5 413 m
Internal identifier: 14/PM/26 - Zadanie 19