2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych UR
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu laboratoryjnego dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych UR 2. Zamówienie obejmuje 2 części (2 zadania): zad. 1: Zakup synoptoforu, niezbędnego do przeprowadzania badań naukowych zad. 2: Zakup materiałów i pomocy naukowych niezbędnych do realizacji badań naukowych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4.1 oraz 4.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia ( w zależności od zadania)
Internal identifier: DZP.UR.261.290.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1: Zakup synoptoforu, niezbędnego do przeprowadzania badań naukowych
Description: Zadanie nr 1: Zakup synoptoforu, niezbędnego do przeprowadzania badań naukowych Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.1 do SWZ: Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2: Zakup materiałów i pomocy naukowych niezbędnych do realizacji badań naukowych
Description: Przedmiotem zamówienia jest zakup zakup materiałów i pomocy naukowych niezbędnych do realizacji badań naukowych Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.2 do SWZ. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Internal identifier: Zadanie nr 2