2. Procedure
Procedure
Title: Verwerking en transport (optioneel) van Grof Huishoudelijk RestAfval
Description: de verwerking en transport (optioneel) van Grof Huishoudelijk RestAfval voor de volgende stromen: • Perceel 1: Huis-aan-huis ingezamelde stromen – sortering en verwerking vanuit tenminste 2 overslagstations en een door inschrijver aan te bieden ontvangstlocatie; • Perceel 2: Thermische verwerking van GHRA van milieustraten met optioneel aan te bieden: transport. Bandbreedte gewicht (ton per jaar): Perceel 1: huis-aan-huis ingezameld GHRA 2200 +/- 20% Perceel 2: Brongescheiden GHRA van milieustraten 11.600 +/- 20%
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openbaar Europese aanbesteding: er is geen sprake van een (Pre-)selectiefase.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1: soortering en verwerking huis-aan-huis ingezamelde stromen
Description: Perceel 1: Huis-aan-huis ingezamelde stromen – sortering en verwerking vanuit tenminste 2 overslagstations en een door inschrijver aan te bieden ontvangstlocatie; Bandbreedte gewicht (ton per jaar): Perceel 1: huis-aan-huis ingezameld GHRA 2200 +/- 20%
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Optioneel aan te bieden bij perceel 2: het transport van enkele milieustraten naar de verwerkingslocatie.
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2: Thermische verwerking van GHRA van milieustraten met optioneel aan te bieden: transport..
Description: Thermische verwerking van GHRA van milieustraten met optioneel aan te bieden: transport. Het gaat om het transport van enkele milieustraten naar de verwerkingslocatie. Perceel 2: 2: Brongescheiden GHRA van milieustraten. Bandbreedte gewicht per jaar (ton): 11.600 +/- 20%
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90510000 Eliminación y tratamiento de desperdicios
Clasificación adicional (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2