616023-2026 - Competition
Netherlands – Supply services of personnel including temporary staff – Raamovereenkomsten specialistische inhuur Nictiz – Quality Assurance en gezondheidsinformatiestelsel
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Raamovereenkomsten specialistische inhuur Nictiz – Quality Assurance en gezondheidsinformatiestelsel
Description: Nictiz wil per perceel raamovereenkomsten sluiten met meerdere opdrachtnemers voor de tijdelijke inzet van specialistische externe professionals. Perceel 1 betreft Quality Assurance, waaronder het testen en valideren van software en standaarden. Perceel 2 betreft rollen rond het gezondheidsinformatiestelsel, gegevensuitwisseling en standaardisatie. Nadere opdrachten worden via mini-competities verstrekt. De aanbestedingsstukken prevaleren boven de inrichting van TenderNed. De geraamde jaarlijkse omvang bedraagt € 7.500.000 exclusief btw, verdeeld over perceel 1: € 2.000.000 en perceel 2: € 5.500.000. Aan deze raming en aan de raamovereenkomsten kunnen geen afnamegaranties worden ontleend.
Internal identifier: NICTIZ- SPECIALISTISCHE INHUUR-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openbare Europese aanbestedingsprocedure voor het sluiten van raamovereenkomsten met meerdere opdrachtnemers, verdeeld over twee percelen. Geïnteresseerden kunnen inschrijven op één of beide percelen. Voor perceel 1 worden maximaal drie opdrachtnemers gecontracteerd en voor perceel 2 maximaal acht. Nadere opdrachten worden gedurende de looptijd via mini-competities verstrekt. Aan de raamovereenkomsten is geen afnamegarantie verbonden.
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Quality Assurance
Description: Inhuur van specialistische externe professionals voor Quality Assurance, waaronder het testen en valideren van software en standaarden van Nictiz. De geraamde jaarlijkse omvang van perceel 1 bedraagt € 2.000.000 exclusief btw. De daadwerkelijke omvang is afhankelijk van de behoefte van Nictiz. Aan deze raming en aan de raamovereenkomst kunnen geen afnamegaranties worden ontleend.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Nictiz behoudt zich het recht voor de raamovereenkomsten tweemaal met telkens één jaar te verlengen. Anders dan deze verlengingsmogelijkheden zijn geen aanvullende aankoopopties voorzien.
Lot: LOT-0002
Title: Rollen rondom gezondheidsinformatiestelsel
Description: Inhuur van specialistische externe professionals die bijdragen aan vraagstukken rond het gezondheidsinformatiestelsel, gegevensuitwisseling, standaardisatie en de bestuurlijke of inhoudelijke inrichting daarvan. De geraamde jaarlijkse omvang van perceel 2 bedraagt € 5.500.000 exclusief btw. De daadwerkelijke omvang is afhankelijk van de behoefte van Nictiz. Aan deze raming en aan de raamovereenkomst kunnen geen afnamegaranties worden ontleend.
Internal identifier: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Quality Assurance
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2