616032-2026 - Competition
Poland – Refuse and waste related services – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Poraj
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Poraj
Description: 1. Zamówienie ma nazwę: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Poraj”. 2. Przedmiotem zamówienia jest odbiór transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Poraj oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 3. W zakresie zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu nieruchomości: • jednorodzinnej, • wielorodzinnej, • nieruchomości niezamieszkałych, będących w posiadaniu Gminy Poraj i jej jednostek organizacyjnych, • Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Poraj. 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Internal identifier: GK.271.7.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90511000 Refuse collection services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services, 90533000 Waste-tip management services