2. Procedure
Procedure
Title: Broker ICT Hardware Backoffice + Broker Software IAM en Privacy & Security
Description: De doelstelling van deze aanbesteding is om één of maximaal twee brokers te contracteren die in staat is om: 1. Het leveren van ICT Hardware Backoffice inclusief garantie, systeem gebonden software en aanvullende dienstverlening; 2. Het leveren van software, service en (specialistisch) support en aanvullende dienstverlening op de gebieden van Identity Acces Management en Privacy & Security. Zie aanbestedingsdocumenten.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32422000 Network components
Additional classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1. Broker ICT Hardware Backoffice, systeem gebonden software en aanvullende dienstverlening
Description: Scope: o Het leveren van ICT Hardware Backoffice inclusief garantieafhandeling, systeem gebonden software en/ of aanvullende dienstverlening Optioneel: o Orders (losstaande opdrachten) met een waarde van < 70K exclusief btw o Service en (specialistisch) support o Contractmanagement Buiten de scope: o Het leveren van (eindgebruikers)hardware zoals Pc’s, laptops, printers, smartboards en smartphones Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De aanbesteding zal leiden tot een raamovereenkomst met een looptijd van maximaal vijf (5) jaar. De overeenkomst wordt afgesloten voor een periode van drie (3) jaar, met daaropvolgend de mogelijkheid om de overeenkomst met twee (2) keer maximaal één (1) jaar te verlengen.
Lot: LOT-0002
Title: 2.Broker Software en aanvullende dienstverlening op de gebieden IAM en Privacy & Security
Description: Scope: o Het leveren/ inkopen van standaard Software inclusief service en (specialistisch) support) en aanvullende dienstverlening. Optioneel: o Orders (losstaande opdrachten) met een waarde van < 70K exclusief btw Zie aanbestedingsdocumenten.
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems