2. Procedure
Procedure
Title: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ (ΟΜΑΔΕΣ Α ΚΑΙ Β)
Description: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
Internal identifier: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Additional classification (cpv): 90520000 Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α2:Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης ΑΕΚΚ
Description: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α2:Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης ΑΕΚΚ
Internal identifier: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α2:Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης ΑΕΚΚ
Quantity: 3 200 tonnes
Lot: LOT-0002
Title: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α4: Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης Ογκωδών Απορριμμάτων
Description: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α4: Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης Ογκωδών Απορριμμάτων
Internal identifier: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α4: Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης Ογκωδών Απορριμμάτων
Quantity: 1 600 tonnes
Lot: LOT-0003
Title: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α5: Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης Στρωμάτων
Description: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α5: Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης Στρωμάτων
Internal identifier: ΥΠΟΟΜΑΔΑ Α5: Υπηρεσία Μεταφοράς και Διαχείρισης Στρωμάτων
Quantity: 1 500 pieces
Lot: LOT-0004
Title: ΟΜΑΔΑ Β : Υπηρεσίες Απομάκρυνσης και Διαχείρισης Επικίνδυνων Αποβλήτων
Description: ΟΜΑΔΑ Β : Υπηρεσίες Απομάκρυνσης και Διαχείρισης Επικίνδυνων Αποβλήτων
Internal identifier: ΟΜΑΔΑ Β : Υπηρεσίες Απομάκρυνσης και Διαχείρισης Επικίνδυνων Αποβλήτων
Main classification (cpv): 90520000 Radioactive-, toxic-, medical- and hazardous waste services
Quantity: 8 000 kilograms