2. Procedure
Procedure
Title: „Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции
Description: Обект на обществената поръчка е: доставка чрез покупко-продажба по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2 от ЗОП. Предмет на обществената поръчка: „Доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 5 (пет) обособени позиции, както следва: 1. Обособена позиция № 1 „Разтворители” – по 19 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 2. Обособена позиция № 2 „Консумативи за тънки слоеве” – по 8 номенкл. единици,съгласно техническа спецификация; 3. Обособена позиция № 3 „Лабораторни консумативи” – по 17 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 4. Обособена позиция № 4 „Резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител: Nabertherm” по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация; 5. Обособена позиция № 5 „Резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител: Netzsch” – по 2 номенкл. единици, съгласно техническа спецификация. В обхвата на поръчката са включени следните дейности и отговорности на избрания изпълнител: доставка на химикали, консумативи и резервни части за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Участниците могат да подават оферти за една или за повече обособени позиции. Участието по всяка отделна обособена позиция е комплексно - за всички номенклатурни единици от обхвата й (където са посочени такива). На основание чл. 104, ал. 2 от ЗОП при провеждане на процедурата, оценката на техническите и ценовите предложения на участниците ще се извърши преди провеждането на предварителния подбор (т.нар. обърнат ред). След декриптиране от председателя на комисията на офертите, подадени чрез платформата, ценовите предложения се отварят заедно със заявлението за участие и техническото предложение. Комисията по чл. 103, ал. 1 от ЗОП извършва съответните действия съгласно чл. 61 от ППЗОП. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
Internal identifier: 601666
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: С оглед прогнозната стойност на поръчката Възложителят обявява настоящата процедура за възлагане на обществена поръчка чрез „открита” по вид процедура – на основание чл. 18, ал. 1, т. 1 от ЗОП във вр. с чл. 73, ал. 1, предл. първо от ЗОП. Откритата процедура е вид процедура за възлагане на обществени поръчки, при която всички заинтересовани лица могат да подадат оферта, с което се осигурява в максимална степен конкурентното начало при провеждането на настоящата процедура.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 24000000 Chemical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Разтворители
Description: Предмет: Доставка на разтворители за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 19 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
Internal identifier: 606233
Lot: LOT-0002
Title: Консумативи за тънки слоеве
Description: Предмет: Доставка на консумативи за тънки слоеве за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
Internal identifier: 606248
Lot: LOT-0003
Title: Лабораторни консумативи
Description: Предмет: Доставка на лабораторни консумативи за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
Internal identifier: 606249
Lot: LOT-0004
Title: Резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител: Nabertherm
Description: Предмет: Доставка на резервни части за високотемпературна пещ, модел: LHTCT 08, производител Nabertherm за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
Internal identifier: 606250
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Lot: LOT-0005
Title: Резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител: Netzsch
Description: Предмет: Доставка на резервни части за диференциално сканиращ калориметър, модел: DSC 404 F3 Pegasus, производител Netzsch за нуждите на ЦВП „Мехатроника и чисти технологии” – по 8 номенклатурни единици, съгласно техническа спецификация. Място на изпълнение: гр. София, ул. „Акад. Бончев”, бл. 10, в сградата на Институт по електрохимия и енергийни системи „Акад. Евгени Будевски“ – Българска академия на науките (ИЕЕС-БАН). Срокове: доставките на продуктите / артикулите се извършват в срок до 6 (шест) месеца, считано от датата на сключване на договора за обществена поръчка, но не по късно от 30.04.2027 г. Обществената поръчка се финансира със средства по: Административен договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ № BG16RFPR002-1.014-0006 „Национален център за върхови постижения мехатроника и чисти технологии“ по процедураBG16RFPR002-1.014 „Устойчиво развитие на Центрове за върхови постижения и Центрове за компетентност, в т.ч. и на конкретни инфраструктури или техни обединения от НПКНИ“, Програма „Научни изследвания, иновации и дигитализация за интелигентна трансформация“.
Internal identifier: 606251