616308-2026 - Competition
Poland – Parts of locomotives or rolling stock – Dostawa drzwi oraz części do drzwi taboru kolejowego
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleDostawa drzwi oraz części do drzwi taboru kolejowego
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drzwi oraz części do drzwi taboru kolejowego
Internal identifierZg.240.3106.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34631000 Parts of locomotives or rolling stock
5. Lot
LotLOT-0001
TitleZADANIE 1 Dostawa sterowników drzwi oraz enkoderów
Internal identifierZADANIE 1
LotLOT-0003
TitleZADANIE 2- Dostawa części do drzwi
Internal identifierZADANIE 2
LotLOT-0004
TitleZADANIE 3- Drzwi wewnętrzne kabiny maszynisty rys.600 17041010-10-00
Internal identifierZADANIE 3