2. Procedure
Procedure
Title: Taipaleen ja Konnuksen kanavien sekä Savonlinnan avattavien siltojen käyttö ja kunnossapito 2027 - 2031
Description: Hankinta käsittää Väyläviraston hallinnoimien Taipaleen ja Konnuksen kanavien sekä Savonlinnan alueen avattavien siltojen käyttö- ja kunnossapitotehtävät vuosille 2027 - 2031 sopimusasiakirjoissa määritellyssä laajuudessa.
Internal identifier: VÄYLÄ/5600/Vv-02.01.02/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63721000 Port and waterway operation services and associated services
Additional classification (cpv): 63721300 Waterway operation services
5. Lot
Lot: LOT-0000