See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: „Przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR – etap I”
Description: 1. Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) szczegółowo opisanych w załącznikach nr 2A-2D do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2A-2D do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 1-4), 2.2. Załączniku nr 3A – 3D do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 1-4).
Internal identifier: 4/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34731700 Parts for helicopters
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 1
Description: Zadanie nr 1: Dostawa fabrycznie nowych podzespołów do śmigłowca PZL-W3A - podzespoły producenta śmigłowca WSK PZL Świdnik. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 1.1. Załączniku nr 2A do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 1), 1.2. Załączniku nr 3A do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 1).
Internal identifier: 4/2026 -cz.1
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Lot: LOT-0002
Title: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 2
Description: Zadanie nr 2: Dostawa podzespołów po naprawie głównej do śmigłowca PZL-W3A – podzespoły producenta śmigłowca WSK PZL Świdnik. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 1.1. Załączniku nr 2B do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 2), 1.2. Załączniku nr 3B do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 2).
Internal identifier: 4/2026 - cz.2
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje pawa opcji
Lot: LOT-0003
Title: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 3
Description: Zadanie nr 3: Dostawa podzespołów po naprawie głównej do śmigłowca PZL-W3A – podzespoły producenta silników i podzespołów układu napędowego PW Rzeszów S.A. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2C do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 3), 1.2. Załączniku nr 3C do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 3).
Internal identifier: 4/2026 - cz.3
Lot: LOT-0004
Title: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 4
Description: Zadanie nr 4: Dostawa podzespołów po naprawie głównej do śmigłowca PZL-W3A – podzespoły producenta silników i podzespołów układu napędowego PW Rzeszów S.A. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 1.1. Załączniku nr 2D do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 4), 1.2. Załączniku nr 3D do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 4).
Internal identifier: 4/2026 - cz.4