2. Procedure
Procedure
Title: Leveren van een archief- en zoeksysteem incl. onderhoud en support
Description: De gemeente Den Helder is van plan om met één (1) Opdrachtnemer een Overeenkomst aan te gaan voor het leveren van een archief- en zoeksysteem, inclusief onderhoud en support. De gemeente Den Helder verwacht van de Inschrijver een oplossing waarmee hij binnen de scope en kaders/uitgangspunten aan de doelstellingen van de gemeente Den Helder zal voldoen. De gemeente Den Helder verwacht hierbij dat de aangeboden oplossing heel dicht bij de kerncompetenties van de eigen organisatie van de Inschrijver moet liggen, om zodoende de risico’s te minimaliseren. De gemeente Den Helder is op zoek naar een applicatie voor duurzaam informatiebeheer die ondersteuning biedt aan raadpleging, verantwoording en archivering van informatie afkomstig uit meerdere (historische en actuele) bronnen. De oplossing ondersteunt de organisatie bij het voldoen aan de Wet open overheid (Woo), AVG en de Archiefwet Niet van toepassing.
Internal identifier: 481435
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: De gemeente Den Helder is van plan om met één (1) Opdrachtnemer een Overeenkomst aan te gaan voor het leveren van een archief- en zoeksysteem, inclusief onderhoud en support. De gemeente Den Helder verwacht van de Inschrijver een oplossing waarmee hij binnen de scope en kaders/uitgangspunten aan de doelstellingen van de gemeente Den Helder zal voldoen. De gemeente Den Helder verwacht hierbij dat de aangeboden oplossing heel dicht bij de kerncompetenties van de eigen organisatie van de Inschrijver moet liggen, om zodoende de risico’s te minimaliseren. De gemeente Den Helder is op zoek naar een applicatie voor duurzaam informatiebeheer die ondersteuning biedt aan raadpleging, verantwoording en archivering van informatie afkomstig uit meerdere (historische en actuele) bronnen. De oplossing ondersteunt de organisatie bij het voldoen aan de Wet open overheid (Woo), AVG en de Archiefwet. Belangrijke nevendoelstelling is: het verbeteren van de toegankelijkheid, betrouwbaarheid en actualiteit van digitale documenten en archiefbescheiden.
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48311000 Document management software package
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De gemeente Den Helder wil een initiële overeenkomst sluiten voor 4 jaar. Na deze periode heeft zij de mogelijkheid de overeenkomst 2 x met 24 per verlengingsmogelijkheid te verlengen. Ingangsdatum overeenkomst is 1 januari 2027.
616519-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode: 481435
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48311000 Software voor documentenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: