616555-2026 - Competition
Poland – Adhesive dressings – Dostawa opatrunków przylepnych, opatrunków, kompresów, kremów lub płynów parafarmaceutycznych, bandaży, hemostatyków wchłanialnych dla SPWSZ w Szczecinie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa opatrunków przylepnych, opatrunków, kompresów, kremów lub płynów parafarmaceutycznych, bandaży, hemostatyków wchłanialnych dla SPWSZ w Szczecinie
Description: Przedmiotem zamówienia jest dostawa opatrunków przylepnych, opatrunków, kompresów, kremów lub płynów parafarmaceutycznych, bandaży, hemostatyków wchłanialnych dla SPWSZ w Szczecinie Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy, stanowiącym załącznik nr 4A/4B do SWZ oraz w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Internal identifier: EP/220/80/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings
Additional classification (cpv): 33141110 Dressings, 33141119 Compresses, 33711540 Para-pharmaceutical creams or lotions, 33141113 Bandages, 33141127 Absorbable haemostatics
5. Lot
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 1. Opatrunki przylepne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 1. Zadanie składa się z 19 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 1
Options:
Description of the options: 1. W stosunku do każdego Zadania Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy („Opcja”). 2. Przedmiotem Opcji będą dostawy asortymentów tożsamych z opisanymi w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty, w ilościach określonych w załączniku nr 1 do SWZ. 3. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, może zostać zlecona dostawa wszystkich, niektórych lub jednego asortymentu wskazanego i wycenionego przez Wykonawcę w tabeli formularza asortymentowo-cenowego stanowiącego część oferty. 4. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia dostaw objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Dostawy będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości określonej w załączniku nr 1 do SWZ. Podstawą określenia wartości dostaw zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych asortymentów zawarte w formularzu asortymentowo-cenowym, stanowiącym część oferty.
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 2. Opatrunki przylepne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 2. Zadanie składa się z 12 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 2
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 3. Opatrunki przylepne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 3. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 3
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 4. Opatrunki przylepne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 4. Zadanie składa się z 11 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 4
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 5. Opatrunki przylepne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 5. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 5
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 6. Opatrunki przylepne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 6. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 6
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 7. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 7. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 7
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 8. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 8. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 8
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 9. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 9. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 9
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 10. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 10. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 10
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 11. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 11. Zadanie składa się z 9 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 11
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 12. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 12. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 12
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 13. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 13. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 13
Lot: LOT-0024
Title: Zadanie nr 14. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 14. Zadanie składa się z 6 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 14
Lot: LOT-0025
Title: Zadanie nr 15. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 15. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 15
Lot: LOT-0026
Title: Zadanie nr 16. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 16. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 16
Lot: LOT-0027
Title: Zadanie nr 17. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 17. Zadanie składa się z 9 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 17
Lot: LOT-0028
Title: Zadanie nr 18. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 18. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 18
Lot: LOT-0029
Title: Zadanie nr 19. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 19. Zadanie składa się z 5 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 19
Lot: LOT-0030
Title: Zadanie nr 20. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 20. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 20
Lot: LOT-0031
Title: Zadanie nr 21. Opatrunki
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 21. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 21
Lot: LOT-0032
Title: Zadanie nr 22. Kompresy
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 22. Zadanie składa się z 10 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 22
Main classification (cpv): 33141119 Compresses
Lot: LOT-0033
Title: Zadanie nr 23. Kremy lub płyny parafarmaceutyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 23. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 23
Main classification (cpv): 33711540 Para-pharmaceutical creams or lotions
Lot: LOT-0034
Title: Zadanie nr 24. Kremy lub płyny parafarmaceutyczne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 24. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 24
Lot: LOT-0035
Title: Zadanie nr 25. Bandaże
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 25. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 25
Main classification (cpv): 33141113 Bandages
Lot: LOT-0036
Title: Zadanie nr 26. Bandaże
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 26. Zadanie składa się z 1 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 26
Lot: LOT-0037
Title: Zadanie nr 27. Bandaże
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 27. Zadanie składa się z 4 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 27
Lot: LOT-0038
Title: Zadanie nr 28. Bandaże
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 28. Zadanie składa się z 3 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 28
Lot: LOT-0039
Title: Zadanie nr 29. Hemostatyki wchłanialne
Description: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ dla zadania nr 29. Zadanie składa się z 2 pozycji.
Internal identifier: EP/220/80/2026 - zadanie nr 29
Main classification (cpv): 33141127 Absorbable haemostatics