2. Procedure
Procedure
Title: Openbare procedure voor de levering, implementatie, hosting, onderhoud en ondersteuning van een geïntegreerd financieel ERP-systeem in SaaS-vorm voor de Regie voor Gevangenisarbeid (Cellmade).
Description: Software voor Enterprise Resource Planning (ERP)
Internal identifier: Cellmade/2026/Proc/ERP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Durée ferme : 48 mois. Durée maximale : 144 mois (12 ans).