2. Procedure
Procedure
Title: Opravy a údržba traktorů značky Zetor
Description: Předmětem veřejné zakázky jsou komplexní servisní služby spočívající v opravách a údržbě traktorů značky Zetor pro Lesy hl. m. Prahy včetně dodávky náhradních dílů a servisních prohlídek, v rozsahu rámcové dohody o poskytování služeb (dále jen “smlouva”) a jejích příloh.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Additional classification (cpv): 16700000 Tractors
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/117