616668-2026 - Competition
Poland – Various medicinal products – Sukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych jako środki kontrastowe
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleSukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych jako środki kontrastowe
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych stosowanych jako środki kontrastowe - z podziałem na 6 części. Szczegółowe warunki realizacji i rozliczenia zamówienia określa załącznik nr 8 do SWZ –Projektowane postanowienia umowy
Internal identifierZP.055.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33690000 Various medicinal products
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść nr 1 - IOPROMIDE
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: IOPROMIDE
Internal identifierCzęść nr 1
Options
Description of the optionsZamawiający może skorzystać z opcji ilościowej oraz związanej z nią opcji czasowej wydłużającej okres realizacji o maksymalnie 6 miesięcy.
LotLOT-0002
TitleCzęść nr 2 - IOMEPROL
Internal identifierCzęść nr 2
LotLOT-0003
TitleCzęść nr 3 - GADOPICLENOL
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: GADOPICLENOL
Internal identifierCzęść nr 3
LotLOT-0004
TitleCzęść nr 4 - IODIXANOL
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: IODIXANOL
Internal identifierCzęść nr 4
LotLOT-0005
TitleCzęść nr 5 - IOVERSOL
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: IOVERSOL
Internal identifierCzęść nr 5
LotLOT-0006
TitleCzęść nr 6 - BARII SULFAS
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest dostawa: BARII SULFAS
Internal identifierCzęść nr 6