616682-2026 - Competition
Poland – Electricity, heating, solar and nuclear energy – Dostawa energii elektrycznej dla Teatru Narodowego w Warszawie
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa energii elektrycznej dla Teatru Narodowego w Warszawie
Description: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 2) Realizacja zamówienia winna odbywać się zgodnie z: a) przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne – t.j. Dz.U.2026.43 ze zm. (dalej zwaną „PE”) oraz przepisami wykonawczymi do tej ustawy, b) Instrukcją Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (dalej: IRiESD) innogy Stoen Operator Sp. z o.o., do której podłączony jest Teatr Narodowy. 3) Łączne maksymalne szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2029 r. wynosi: a) Zasilanie I - ~ 3000,00 MWh, b) Zasilanie II - ~ 1500,00 MWh, c) Zamawiający zapłaci Wykonawcy za faktycznie zużytą ilość energii elektrycznej, określoną wg wskazań urządzeń pomiarowych. d) W związku z zastrzeżeniem, o którym mowa w pkt c), Zamawiający zobowiązuje się, że odbierze w ramach przedmiotu zamówienia, co najmniej 70 % szacowanej ilości energii elektrycznej, o której mowa w pkt 3.3 a) i b) SWZ, w okresie obowiązywania Umowy. e) Zamawiający wymaga stosowania w rozliczeniach taryfy B 21 oraz jednomiesięcznego okresu rozliczeniowego. 4) Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Podział zamówienia na części spowodowałby trudności techniczne oraz dodatkowe koszty wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, mogłaby zagrozić właściwemu jego wykonaniu.
Internal identifier: 9/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 2) Realizacja zamówienia winna odbywać się zgodnie z: a) przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne – t. j. Dz.U.2026.43 ze zm. (dalej zwaną „PE”) oraz przepisami wykonawczymi do tej ustawy, b) Instrukcją Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej (dalej: IRiESD) innogy Stoen Operator Sp. z o.o., do której podłączony jest Teatr Narodowy. 3) Łączne maksymalne szacunkowe zapotrzebowanie na energię elektryczną w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2029 r. wynosi: a) Zasilanie I - ~ 3000,00 MWh, b) Zasilanie II - ~ 1500,00 MWh, c) Zamawiający zapłaci Wykonawcy za faktycznie zużytą ilość energii elektrycznej, określoną wg wskazań urządzeń pomiarowych. d) W związku z zastrzeżeniem, o którym mowa w pkt c), Zamawiający zobowiązuje się, że odbierze w ramach przedmiotu zamówienia, co najmniej 70 % szacowanej ilości energii elektrycznej, o której mowa w pkt 3.3 a) i b) SWZ, w okresie obowiązywania Umowy. e) Zamawiający wymaga stosowania w rozliczeniach taryfy B 21 oraz jednomiesięcznego okresu rozliczeniowego. 4) Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Podział zamówienia na części spowodowałby trudności techniczne oraz dodatkowe koszty wykonania zamówienia. Potrzeba skoordynowania działań różnych wykonawców realizujących poszczególne części zamówienia, mogłaby zagrozić właściwemu jego wykonaniu.