616772-2026 - Competition
Czechia – Network equipment – Ochrana Anti-DDoS
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleOchrana Anti-DDoS
DescriptionPředmětem plnění veřejné zakázky je rozšíření, posílení a částečná obnova stávajícího Anti-DDoS řešení zadavatele. Zadavatel v současnosti provozuje Anti-DDoS řešení na technologii společnosti Radware. Současná architektura zahrnuje dvě fyzická zařízení (hardware) na perimetru a centrální management. Účelem zadání veřejné zakázky je aktuálně provozované Anti-DDoS řešení rozšířit o nový hardware v nové lokalitě začleněný pod stávající centrální management, prodloužit podporu a licenční zajištění stávajících zařízení a doplnit řešení o nové funkcionality tak, aby Anti-DDoS řešení tvořilo jeden funkční celek s jednotným centrálním managementem a se zajištěnou podporou a rozvojem na předpokládanou dobu 5 let.
Internal identifier2026100715
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 32420000 Network equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsviz bod 21 Zadávací dokumentace + Závazný návrh smlouvy - změna dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky - výhrada změny SW - výhrada změny právních předpisů - výhrada změny ceny