2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Starogardzie Gdańskim oraz dostawę pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Sztumie
Description: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych. 2) Zamówienie zostało podzielone na dwa zadania częściowe: 2.1. Zadanie nr 1: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Starogardzie Gdańskim. Zamówienie obejmuje doposażenie do pracowni stomatologicznej, anatomii, pracowni zabiegów higienicznych i medycznych, podologicznej. 2.1.1. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3.1.do SWZ zawierający: Opis przedmiotu zamówienia. 2.2. Zadanie nr 2: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Sztumie Zamówienie obejmuje doposażenie do pracowni zabiegów higienicznych, pracowni masażu i pracowni technik zabiegów medycznych. 2.2.2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3.2. do SWZ zawierający: Opis przedmiotu zamówienia 3.2. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Okres gwarancji jakości zostanie określony zgodnie z kryterium oceny ofert. 3.3. Zamawiający wymaga by dostarczony przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nie posiadał żadnych śladów użytkowania i nie był przedmiotem praw osób trzecich. Dostarczony przedmiot będzie wolny od wad fizycznych i prawnych, dobrej jakości i dopuszczony do obrotu. Ponadto, żaden element ani żadna jego część składowa, nie będzie rekondycjonowana, powystawowa i wykorzystywana wcześniej przez inny podmiot, posiadać będzie wymagane przepisami atesty i certyfikaty na podstawie prawa polskiego lub UE. 3.4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia 3.5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. 3.6. Zamówienie jest finansowane w ramach projektu „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego pomorskich medycznych szkół policealnych, etap II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 ( EFS+), Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz z budżetu państwa. 3.7. Jeżeli dokumentacja wskazywałaby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie – zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, dopuszcza a oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Internal identifier: Z.261.3.2026/P05.08
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 39162110 Teaching supplies
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 38970000 Research, testing and scientific technical simulator, 33192100 Beds for medical use
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Starogardzie Gdańskim.
Description: 1. Zadanie nr 1: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Starogardzie Gdańskim. Zamówienie obejmuje doposażenie do pracowni stomatologicznej, anatomii, pracowni zabiegów higienicznych i medycznych, podologicznej 1.1. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3.1.do SWZ zawierający: Opis przedmiotu zamówienia. 1.2. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Okres gwarancji jakości zostanie określony zgodnie z kryterium oceny ofert. 1.3. Zamawiający wymaga by dostarczony przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nie posiadał żadnych śladów użytkowania i nie był przedmiotem praw osób trzecich. Dostarczony przedmiot będzie wolny od wad fizycznych i prawnych, dobrej jakości i dopuszczony do obrotu. Ponadto, żaden element ani żadna jego część składowa, nie będzie rekondycjonowana, powystawowa i wykorzystywana wcześniej przez inny podmiot, posiadać będzie wymagane przepisami atesty i certyfikaty na podstawie prawa polskiego lub UE. 1.4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia 1.5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. 1.6. Zamówienie jest finansowane w ramach projektu „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego pomorskich medycznych szkół policealnych, etap II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 ( EFS+), Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz z budżetu państwa. 1.7. Jeżeli dokumentacja wskazywałaby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie – zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, dopuszcza a oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Internal identifier: Zadanie nr 1
Lot: LOT-0002
Title: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Sztumie.
Description: 1. Zadanie nr 2: Dostawa pomocy dydaktycznych do pracowni zawodowych w Pomorskiej Medycznej Szkole Policealnej w Sztumie Zamówienie obejmuje doposażenie do pracowni zabiegów higienicznych, pracowni masażu i pracowni technik zabiegów medycznych. 1.1. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 3.2.do SWZ zawierający: Opis przedmiotu zamówienia. 1.2. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące. Okres gwarancji jakości zostanie określony zgodnie z kryterium oceny ofert. 1.3. Zamawiający wymaga by dostarczony przedmiot zamówienia był fabrycznie nowy, nie posiadał żadnych śladów użytkowania i nie był przedmiotem praw osób trzecich. Dostarczony przedmiot będzie wolny od wad fizycznych i prawnych, dobrej jakości i dopuszczony do obrotu. Ponadto, żaden element ani żadna jego część składowa, nie będzie rekondycjonowana, powystawowa i wykorzystywana wcześniej przez inny podmiot, posiadać będzie wymagane przepisami atesty i certyfikaty na podstawie prawa polskiego lub UE. 1.4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności wchodzące w skład przedmiotu zamówienia 1.5. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań dotyczących przedmiotu zamówienia. 1.6. Zamówienie jest finansowane w ramach projektu „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego pomorskich medycznych szkół policealnych, etap II” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027 ( EFS+), Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz z budżetu państwa. 1.7. Jeżeli dokumentacja wskazywałaby w odniesieniu do niektórych materiałów lub urządzeń znaki towarowe, patenty lub pochodzenie – zamawiający, zgodnie z art. 99 ust. 5 ustawy Pzp, dopuszcza a oferowanie materiałów lub urządzeń równoważnych. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać materiały lub urządzenia oferowane przez wykonawcę, aby zostały spełnione wymagania stawiane przez zamawiającego. Materiały lub urządzenia pochodzące od konkretnych producentów stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Pod pojęciem „minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe” zamawiający rozumie wymagania dotyczące materiałów lub urządzeń zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt przy opisie przedmiotu zamówienia, dopuszcza jednocześnie produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych lub lepszych parametrach.
Internal identifier: Zadanie nr 2
Additional classification (cpv): 39162100 Teaching equipment, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 38970000 Research, testing and scientific technical simulator