617037-2026 - Competition
Latvia – Construction work – Specializētās darbnīcas vides uzlabošana daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā “Priedīte” Turaidas ielā 36, Daugavpilī
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
TitleSpecializētās darbnīcas vides uzlabošana daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā “Priedīte” Turaidas ielā 36, Daugavpilī
DescriptionSpecializētās darbnīcas vides uzlabošana daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centrā “Priedīte” Turaidas ielā 36, Daugavpilī
Internal identifierDVP 2026/157
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
LotLOT-0000