2. Procedure
Procedure
Title: Naprawa uszkodzonych, wymiana zniszczonych, aktualizacja, modernizacja oraz mycie i konserwacja elementów Miejskiego Systemu Informacji kat. 9, 10, 15 oraz kasetonów informacyjnych
Description: Naprawa uszkodzonych, wymiana zniszczonych, aktualizacja, modernizacja oraz mycie i konserwacja elementów Miejskiego Systemu Informacji kat. 9, 10, 15 oraz kasetonów informacyjnych
Internal identifier: ZDM/UM/DZP/84/PN/23/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50800000 Miscellaneous repair and maintenance services
Additional classification (cpv): 19520000 Plastic products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Naprawa uszkodzonych, wymiana zniszczonych, aktualizacja, modernizacja oraz mycie i konserwacja elementów Miejskiego Systemu Informacji kat. 9, 10, 15 oraz kasetonów informacyjnych.
Description: Naprawa uszkodzonych, wymiana zniszczonych, aktualizacja, modernizacja oraz mycie i konserwacja elementów Miejskiego Systemu Informacji kat. 9, 10, 15 oraz kasetonów informacyjnych.
Options:
Description of the options: Zamawiający nie przewiduje opcji.