617354-2026 - Competition
Poland – Construction work – „Przebudowa i termomodernizacja budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 479/4 obręb 26 Nowe Miasto”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works - Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: „Przebudowa i termomodernizacja budynków wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul. Osiedleńców w Wałbrzychu wraz zagospodarowaniem terenu działki nr 479/4 obręb 26 Nowe Miasto”
Description: Zgodnie z zapisami SWZ
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 45100000 Site preparation work, 45111200 Site preparation and clearance work, 45111291 Site-development work, 45211340 Multi-dwelling buildings construction work, 45223000 Structures construction work, 45223200 Structural works, 45233253 Surface work for footpaths, 45300000 Building installation work, 45310000 Electrical installation work, 45330000 Plumbing and sanitary works, 45400000 Building completion work
5. Lot
Lot: LOT-0005
Description: 1. Zgodnie z SWZ. 2. Termin realizacji przedmiotu zamówienia ustala się następująco: 1) Zakres podstawowy: w terminie do 14 miesięcy od dnia podpisania umowy 2) Zakres objęty opcją: w terminie do 8 miesięcy od dnia otrzymania od Zamawiającego oświadczenia woli o skorzystaniu z prawa opcji (zakres prawa opcji może zostać zrealizowane nie wcześniej niż 11 miesięcy od daty podpisania umowy). 3. Przez termin wykonania przedmiotu zamówienia uważa się dzień pisemnego potwierdzenia przez Zamawiającego/ Inspektora nadzoru zgłoszenia Wykonawcy o zakończeniu robót i osiągnięciu gotowości do odbioru przedmiotu Umowy.
Internal identifier: T/8/46/2026
Additional classification (cpv): 45000000 Construction work
Options:
Description of the options: Zgodnie z SWZ