See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Endoskopinės priemonės, naudojamos endoskopinės retrogradinės cholangiopankreatografijos metu
Description: Endoskopinės priemonės, naudojamos endoskopinės retrogradinės cholangiopankreatografijos metu
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 1 pirkimo dalis. Styga – vedlys (skersmuo 0,89 mm)
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: 2 pirkimo dalis. Styga – vedlys (skersmuo 0,63 mm)
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: 3 pirkimo dalis. Kaniulė (kūgio tipo galu)
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: 4 pirkimo dalis. Kaniulė (trumpo kūgio tipo galu)
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: 5 pirkimo dalis. Lankinis sfinkterotomas
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: 6 pirkimo dalis. Adatinis papilotomas
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: 7 pirkimo dalis. Stygos - pravedėjo fiksavimo prietaisas
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: 8 pirkimo dalis. Krepšeliai mažiems akmenims šalinti
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: 9 pirkimo dalis. Krepšeliai didesniems akmenims šalinti
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: 10 pirkimo dalis. Ekstrinis litotriptorius
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: 11 pirkimo dalis. Krepšelis mechaninei litotripsijai, valdomas kreipiamąja viela
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: 12 pirkimo dalis. Balionėliai akmenims šalinti iš tulžies latakų
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: 13 pirkimo dalis. 4 mm balioninis dilatatorius
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: 14 pirkimo dalis. 7 Fr stentų įvedimo sistema
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: 15 pirkimo dalis. 10 Fr stentų įvedimo sistema
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: 16 pirkimo dalis. Vienkartinis distalinis apdangalas duodenoskopui
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: 17 pirkimo dalis. Sugriebimo žnyplės (žnyplių išsiplėtimas 7-8 mm, tinkamos kanalui Ø 2,8 mm)
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: 18 pirkimo dalis. Sugriebimo žnyplės (žnyplių išsiplėtimas 3 - 4 mm, tinkamos kanalui Ø 2,0 mm)
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: 19 pirkimo dalis. Sugriebimo žnyplės (žnyplių išsiplėtimas 12-14 mm, tinkamos kanalui Ø 2,0 mm)
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: 20 pirkimo dalis. 6 mm balioninis dilatatorius
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: 21 pirkimo dalis. 8 mm balioninis dilatatorius
Internal identifier: 21