See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Title: Furnizare Consumabile medicale
Description: Furnizare consumabile medicale conform caietului de sarcini atasat. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor 18.
Internal identifier: 4547125/2026/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: "Set canula de traheostomie lunga cu accesorii "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1080 45 135 32,500.00 351,000.00 14,625.00 43,875.00
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Kit masca faciala completa pentru ventilatie non-invaziva
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1200 50 150 77,500.00 1,860,000.00 77,500.00 232,500.00
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Tub ureterostomie cutanata 8-14 CH
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 60 1000 42 125 8,400.00 140,000.00 5,833.33 17,500.00
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Plasa eventratie polipropilena 15x15
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 450.00 22,500.00 937.50 2,812.50
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Plasa eventratie polipropilena 30x30
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 750.00 37,500.00 1,562.50 4,687.50
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Title: Ace UF G 14
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 150.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Title: Cateter central venos pediatric mono lumen
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 30 200 8 25 4,500.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Internal identifier: 7
Lot: LOT-0008
Title: Senzori pulsoximetru
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 2000 83 250 25,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Internal identifier: 8
Lot: LOT-0009
Title: Ace UF G 22
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 30000 1250 3750 1,100.00 33,000.00 1,375.00 4,125.00
Internal identifier: 9
Lot: LOT-0010
Title: Ace UF G 23
Internal identifier: 10
Lot: LOT-0011
Title: Cateter central venos pediatric dublu lumen
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 30 500 21 63 4,620.00 77,000.00 3,208.33 9,625.00
Internal identifier: 11
Lot: LOT-0012
Title: Pansament transparent pentru asigurarea cateterelor venoase central ,dimensiune 11.5x8.5cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 60000 2500 7500 7,000.00 840,000.00 35,000.00 105,000.00
Internal identifier: 12
Lot: LOT-0013
Title: Pansament transparent pentru asigurarea cateterelor venoase central dimensiune 7cm-10.5 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 40000 1667 5000 5,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Internal identifier: 13
Lot: LOT-0014
Title: Masca laringeana i-gel adult si copii
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 10,500.00 1,050,000.00 43,750.00 131,250.00
Internal identifier: 14
Lot: LOT-0015
Title: Combitube
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 3,000.00 300,000.00 12,500.00 37,500.00
Internal identifier: 15
Lot: LOT-0016
Title: Kit monitorizare TA invaziva
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 8000 333 1000 5,750.00 920,000.00 38,333.33 115,000.00
Internal identifier: 16
Lot: LOT-0017
Title: Senzori flux ap Fabius Tiro
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 2,500.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Internal identifier: 17
Lot: LOT-0018
Title: Senzori flux Fabius Plus
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 1,250.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Internal identifier: 18
Lot: LOT-0019
Title: Senzori O2 ap Drager
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 16,000.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Internal identifier: 19
Lot: LOT-0020
Title: Mansete tensiometru
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 2000 83 250 6,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Internal identifier: 20
Lot: LOT-0021
Title: Cablu extensie EKG
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 3,000.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Internal identifier: 21
Lot: LOT-0022
Title: Cablu extensie SpO2
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 2,500.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Internal identifier: 22
Lot: LOT-0023
Title: Set periute dezinfectante
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 12000 500 1500 11,000.00 1,320,000.00 55,000.00 165,000.00
Internal identifier: 23
Lot: LOT-0024
Title: Servetele cu clorhexidina 2%
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 36000 1500 4500 45,000.00 1,620,000.00 67,500.00 202,500.00
Internal identifier: 24
Lot: LOT-0025
Title: Servetele antiescare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 1,800.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Internal identifier: 25
Lot: LOT-0026
Title: Matrice hemostatica de tip Surgiflo cu aplicator
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 2,600.00 130,000.00 5,416.67 16,250.00
Internal identifier: 26
Lot: LOT-0027
Title: Ace seringa UF G26
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 90000 3750 11250 1,100.00 99,000.00 4,125.00 12,375.00
Internal identifier: 27
Lot: LOT-0028
Title: Ace seringa UF G 21
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 80000 3333 10000 1,100.00 88,000.00 3,666.67 11,000.00
Internal identifier: 28
Lot: LOT-0029
Title: Ace seringa UF G 24
Internal identifier: 29
Lot: LOT-0030
Title: Ace seringa UF G 25
Internal identifier: 30
Lot: LOT-0031
Title: Ace seringa UF G 18
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20000 480000 20000 60000 22,000.00 528,000.00 22,000.00 66,000.00
Internal identifier: 31
Lot: LOT-0032
Title: Sondă endotraheală
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7500 25000 1042 3125 112,500.00 375,000.00 15,625.00 46,875.00
Internal identifier: 32
Lot: LOT-0033
Title: Servetele pentru spalare pacient
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 24000 1000 3000 2,200.00 528,000.00 22,000.00 66,000.00
Internal identifier: 33
Lot: LOT-0034
Title: Accesorii pneumatice compatibile cu aparatul DVT7700
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 7,500.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Internal identifier: 34
Lot: LOT-0035
Title: Ace pentru anestezie plexala
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 5,100.00 255,000.00 10,625.00 31,875.00
Internal identifier: 35
Lot: LOT-0036
Title: Canula cu mandren de traheostomie 10-12 CH
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 150 5000 208 625 16,500.00 550,000.00 22,916.67 68,750.00
Internal identifier: 36
Lot: LOT-0037
Title: Urinar femei cu capac
Internal identifier: 37
Lot: LOT-0038
Title: Disc ceramic supapa aparat anestezie Drager
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 500.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Internal identifier: 38
Lot: LOT-0039
Title: Cartus de hemofiltrare dedicat absorbtiei citokinelor
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 15,000.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Internal identifier: 39
Lot: LOT-0040
Title: Kit nebulizare pentru sistemele de ventilatie
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 350.00 17,500.00 729.17 2,187.50
Internal identifier: 40
Lot: LOT-0041
Title: Mandren pentru intubatie
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 5000 208 625 350.00 175,000.00 7,291.67 21,875.00
Internal identifier: 41
Lot: LOT-0042
Title: Filtru antibacterian si antiviral pediatric
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 5000 208 625 250.00 125,000.00 5,208.33 15,625.00
Internal identifier: 42
Lot: LOT-0043
Title: Masca laringeala ramforsata
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 1,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Internal identifier: 43
Lot: LOT-0044
Title: Sonda de aspiratie cu control vacuum
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 210.00 21,000.00 875.00 2,625.00
Internal identifier: 44
Lot: LOT-0045
Title: Sistem pentru nebulizare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 400 17 50 5,500.00 220,000.00 9,166.67 27,500.00
Internal identifier: 45
Lot: LOT-0046
Title: Rola sterilizare 30/200mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 600 25 75 13,500.00 162,000.00 6,750.00 20,250.00
Internal identifier: 46
Lot: LOT-0047
Title: Hartie EKG Mindray R12
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 600 25 75 2,500.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Internal identifier: 47
Lot: LOT-0048
Title: Prelungitor sonda IOT
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 700.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Internal identifier: 48
Lot: LOT-0049
Title: ACE CHIRURGICALE Nr.G1, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.40x80MM
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 12 576 24 72 600.00 28,800.00 1,200.00 3,600.00
Internal identifier: 49
Lot: LOT-0050
Title: ACE CHIRURGICALE ,Nr.G2, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.40x73MM
Internal identifier: 50
Lot: LOT-0051
Title: ACE CHIRURGICALE, Nr.G7, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.10x50MM
Internal identifier: 51
Lot: LOT-0052
Title: ACE CHIRURGICALE, Nr.G8, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.00x46MM
Internal identifier: 52
Lot: LOT-0053
Title: ACE CHIRURGICALE, Nr.G9, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 1.00x42MM
Internal identifier: 53
Lot: LOT-0054
Title: ACE CHIRURGICALE, Nr.G10, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.90x38MM
Internal identifier: 54
Lot: LOT-0055
Title: ACE CHIRURGICALE, Nr.G11, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.80x34MM
Internal identifier: 55
Lot: LOT-0056
Title: ACE CHIRURGICALE, Nr.G12, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.70x30MM (12 ACE/DUZINA)
Internal identifier: 56
Lot: LOT-0057
Title: ACE CHIRURGICALE, Nr.G13, 1/2CERC, VARF TRIUNGHIULAR, 0.70x27MM
Internal identifier: 57
Lot: LOT-0058
Title: ACE CHIRURGICALE INTESTINALE, Nr.B3, 1/2CERC, VARF ROTUND, 0.60x36MM
Internal identifier: 58
Lot: LOT-0059
Title: ACE CHIRURGICALE INTESTINALE,Nr.B4, 1/2CERC, VARF ROTUND, 0.60x30MM
Internal identifier: 59
Lot: LOT-0060
Title: Tampon nazal expandabil postoperator fara tub, neresorbabil,dimensiune 45 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 360 15 45 640.00 5,760.00 240.00 720.00
Internal identifier: 60
Lot: LOT-0061
Title: Tampon nazal expandabil postoperator fara tub, neresorbabil,dimensiune 80 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1200 50 150 1,900.00 22,800.00 950.00 2,850.00
Internal identifier: 61
Lot: LOT-0062
Title: Split silicon nazal intern fara tub de aerisire
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 600.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Internal identifier: 62
Lot: LOT-0063
Title: Senzor oxigen , compatibil cu aparat anestezie WATO65
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 50 2 6 20,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Internal identifier: 63
Lot: LOT-0064
Title: Patura incalzire pacient, compatibila cu sistem PWS72000
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 700.00 35,000.00 1,458.33 4,375.00
Internal identifier: 64
Lot: LOT-0065
Title: Caseta dispozabila compatibila cu sistemult TEIDE
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 900.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Internal identifier: 65
Lot: LOT-0066
Title: Tubulatura NIBP, compatibila cu monitor iMEC 12
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 1,500.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Internal identifier: 66
Lot: LOT-0067
Title: Solutie protectoare tegument 1ml, 3ml
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 2,300.00 23,000.00 958.33 2,875.00
Internal identifier: 67
Lot: LOT-0068
Title: " Kitul pentru montare / insertie cateter venos central contine fara halat "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 12000 500 1500 8,500.00 1,020,000.00 42,500.00 127,500.00
Internal identifier: 68
Lot: LOT-0069
Title: Dispozitiv pentru exercitiul respiratiei
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 10000 417 1250 8,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Internal identifier: 69
Lot: LOT-0070
Title: Hartie EKG iMAC 12
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 600 25 75 6,000.00 36,000.00 1,500.00 4,500.00
Internal identifier: 70
Lot: LOT-0071
Title: Tub armat traheostomie termosensibil cu flansa reglabila - 155 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 400 17 50 5,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Internal identifier: 71
Lot: LOT-0072
Title: Sistem pentru managementul enterecolitelor la pacientii critici
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 9,000.00 900,000.00 37,500.00 112,500.00
Internal identifier: 72
Lot: LOT-0073
Title: Masca deschisa cu posibilitate masurare End-Tidal CO2
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 3,000.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Internal identifier: 73
Lot: LOT-0074
Title: Cateter drenaj unic
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 90 400 17 50 5,850.00 26,000.00 1,083.33 3,250.00
Internal identifier: 74
Lot: LOT-0075
Title: Aleza microclima reutilizabila 70cm x 90cm prevazuta cu manere si aripioare laterale
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 7,750.00 155,000.00 6,458.33 19,375.00
Internal identifier: 75
Lot: LOT-0076
Title: Covor decontaminare stratificat ,45x115 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 8,500.00 425,000.00 17,708.33 53,125.00
Internal identifier: 76
Lot: LOT-0077
Title: Covor decontaminare stratificat ,90x115 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 5,000.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Internal identifier: 77
Lot: LOT-0078
Title: Cort/casca ventilatie non invaziva
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 4,900.00 98,000.00 4,083.33 12,250.00
Internal identifier: 78
Lot: LOT-0079
Title: Masca faciala completa pentru ventilatie non invaziva
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 5,000.00 500,000.00 20,833.33 62,500.00
Internal identifier: 79
Lot: LOT-0080
Title: Masca oxigen trahee
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 1,250.00 12,500.00 520.83 1,562.50
Internal identifier: 80
Lot: LOT-0081
Title: Sonda intubatie nazala(preformata) cu sistem de monitorizare a inflatiei balonului
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 500 21 63 1,500.00 15,000.00 625.00 1,875.00
Internal identifier: 81
Lot: LOT-0082
Title: Balon epistaxis
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 200.00 10,000.00 416.67 1,250.00
Internal identifier: 82
Lot: LOT-0083
Title: Senzor SpO2 reutilizabil din silicon
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 1000 42 125 1,800.00 360,000.00 15,000.00 45,000.00
Internal identifier: 83
Lot: LOT-0084
Title: Rola tampoane pretaiate din celuloza pentru injectii, punctii
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 10000 417 1250 250.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Internal identifier: 84
Lot: LOT-0085
Title: Tavita renala din carton expandat
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 500000 20833 62500 1,500.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Internal identifier: 85
Lot: LOT-0086
Title: Senzor debit aparat anestezie
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 50 2 6 4,900.00 35,000.00 1,458.33 4,375.00
Internal identifier: 86
Lot: LOT-0087
Title: Senzor debit reutilizabil aparat anestezie
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 50 2 6 10,500.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Internal identifier: 87
Lot: LOT-0088
Title: Senzor debit reutilizabil aparat anestezie CS2
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 3 50 2 6 5,400.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Internal identifier: 88
Lot: LOT-0089
Title: Senzor spirometrie reutilizabil
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 800.00 16,000.00 666.67 2,000.00
Internal identifier: 89
Lot: LOT-0090
Title: Colector condens
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 200 8 25 3,500.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Internal identifier: 90
Lot: LOT-0091
Title: Senzor SpO2 deget -adult
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 200 8 25 5,600.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Internal identifier: 91
Lot: LOT-0092
Title: Senzor SpO2 deget -pediatric
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 7 200 8 25 4,550.00 130,000.00 5,416.67 16,250.00
Internal identifier: 92
Lot: LOT-0093
Title: Senzor entropie
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 20,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Internal identifier: 93
Lot: LOT-0094
Title: Senzor monitorizare NMT
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 17,000.00 170,000.00 7,083.33 21,250.00
Internal identifier: 94
Lot: LOT-0095
Title: Electrozi NMT
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 10,000.00 20,000.00 833.33 2,500.00
Internal identifier: 95
Lot: LOT-0096
Title: Aleza absorbanta rezistenta la transferul pacientului
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 80000 3333 10000 2,250.00 3,600,000.00 150,000.00 450,000.00
Internal identifier: 96
Lot: LOT-0097
Title: Perie curatare instrumente cu tub flexibil
Internal identifier: 97
Lot: LOT-0098
Title: Canula orofaringiana de tip Williams
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 500.00 5,000.00 208.33 625.00
Internal identifier: 98
Lot: LOT-0099
Title: Masca oxigen duala
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 3000 125 375 4,500.00 135,000.00 5,625.00 16,875.00
Internal identifier: 99
Lot: LOT-0100
Title: Masca laringeana reutilizabila
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 11,000.00 220,000.00 9,166.67 27,500.00
Internal identifier: 100
Lot: LOT-0101
Title: Halat chirurgical captusit
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 2,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Internal identifier: 101
Lot: LOT-0102
Title: Saci mortuari din plastic
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 2,250.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Internal identifier: 102
Lot: LOT-0103
Title: Rola sterilizare 30cm /100m
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 500 21 63 32,000.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Internal identifier: 103
Lot: LOT-0104
Title: Rola sterilizare 20cm /100m
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 500 21 63 22,000.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Internal identifier: 104
Lot: LOT-0105
Title: Punga-rezerva pentru sistem pentru managementul enterocolitelor la pacienti critici
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 5000 208 625 4,750.00 475,000.00 19,791.67 59,375.00
Internal identifier: 105
Lot: LOT-0106
Title: Fir resorbabil din poligliconat 2/0, L=30cm, ac=19mm, 5/8 cerc varf rotund( V-loc)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 1200 50 150 1,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Internal identifier: 106
Lot: LOT-0107
Title: Pansament cu clorhexidina pentru fixarea cateterului venos central
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 30000 1250 3750 4,500.00 1,350,000.00 56,250.00 168,750.00
Internal identifier: 107
Lot: LOT-0108
Title: Comprese tifon 10 cm/10 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50000 2083 6250 45,000.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Internal identifier: 108
Lot: LOT-0109
Title: Comprese tifon 10 cm/5 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2000 30000 1250 3750 12,000.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Internal identifier: 109
Lot: LOT-0110
Title: " Sistem biopsie semiautomat + teaca de punctie ( Introducator coaxial) "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2000 10000 417 1250 800,000.00 4,000,000.00 166,666.67 500,000.00
Internal identifier: 110
Lot: LOT-0111
Title: Sistem multi-utilizare teaca
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 8,000.00 800,000.00 33,333.33 100,000.00
Internal identifier: 111
Lot: LOT-0112
Title: Set de drenaj percutanat cu șnur de fixare pentru metoda de ghidare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 200 8 25 17,500.00 700,000.00 29,166.67 87,500.00
Internal identifier: 112
Lot: LOT-0113
Title: Sonda nutritie enterala/drenaj
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 5000 208 625 850.00 425,000.00 17,708.33 53,125.00
Internal identifier: 113
Lot: LOT-0114
Title: Manusi chirurgicale ,sterile, fara pudra
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 500 40000 1667 5000 2,675.00 214,000.00 8,916.67 26,750.00
Internal identifier: 114
Lot: LOT-0115
Title: Electrod neutru, adulti
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 5000 208 625 850.00 85,000.00 3,541.67 10,625.00
Internal identifier: 115
Lot: LOT-0116
Title: Electrod neutru, pediatrici
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 1000 42 125 500.00 10,000.00 416.67 1,250.00
Internal identifier: 116
Lot: LOT-0117
Title: Cablu pentru electrod neutru adulti
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 3,200.00 320,000.00 13,333.33 40,000.00
Internal identifier: 117
Lot: LOT-0118
Title: Pad defibrilare automata, adult , pediatric,
Internal identifier: 118
Lot: LOT-0119
Title: Perie pentru curatarea instrumentarului, diametru periei-15 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 500 21 63 200.00 20,000.00 833.33 2,500.00
Internal identifier: 119
Lot: LOT-0120
Title: Perie pentru curatarea instrumentarului,diametru periei-3.5 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 500 21 63 175.00 17,500.00 729.17 2,187.50
Internal identifier: 120
Lot: LOT-0121
Title: Sonda standard monopolara de stimulare a nervilor cranieni
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 240 10 30 18,000.00 432,000.00 18,000.00 54,000.00
Internal identifier: 121
Lot: LOT-0122
Title: Electrozi pereche subdermali
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 240 10 30 15,000.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Internal identifier: 122
Lot: LOT-0123
Title: Tub endotraheal EMG de unica folosinta - 8 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 720 30 90 6,000.00 864,000.00 36,000.00 108,000.00
Internal identifier: 123
Lot: LOT-0124
Title: Test strip Bowie Dick + Helix
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 1,300.00 130,000.00 5,416.67 16,250.00
Internal identifier: 124
Lot: LOT-0125
Title: Dispozitiv compact Bowie Dick + Helix - reutilizabil
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 3 100 4 13 3,150.00 105,000.00 4,375.00 13,125.00
Internal identifier: 125
Lot: LOT-0126
Title: "Masca termoplastica tip S pentru Cap, fixare in 5 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 50,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Internal identifier: 126
Lot: LOT-0127
Title: "Masca termoplastica tip S pentru Cap&Umeri, fixare in 9 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 108,000.00 432,000.00 18,000.00 54,000.00
Internal identifier: 127
Lot: LOT-0128
Title: "Masca termoplastica tip S pentru Cap&Umeri, fixare in 9 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, OPEN FACE CLAUSTROFOBIC "
Internal identifier: 128
Lot: LOT-0129
Title: "Masca termoplastica tip P pentru Cap, fixare in 3 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT cu 6 pini "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 200 8 25 14,000.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Internal identifier: 129
Lot: LOT-0130
Title: "Masca termoplastica tip P pentru Cap&Umeri, fixare in 5 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, cu 10 pini "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 200 8 25 22,000.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Internal identifier: 130
Lot: LOT-0131
Title: " Masca termoplastica tip P pentru Cap, fixare in 3 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, PEDIATRICA"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 7,000.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Internal identifier: 131
Lot: LOT-0132
Title: "Masca termoplastica tip P pentru Cap&Umeri, fixare in 5 puncte, grosime 2.4 mm, ramforsare suplimentara neuniforma IMRT, PEDIATRICA"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 11,000.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Internal identifier: 132
Lot: LOT-0133
Title: "Markeri piele, biluta plumb 1.0mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie)"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 1,750.00 7,000.00 350.00 1,050.00
Internal identifier: 133
Lot: LOT-0134
Title: "Markeri piele, biluta plumb 1.5mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie) "
Internal identifier: 134
Lot: LOT-0135
Title: "Markeri piele, biluta plumb 2.0mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie)"
Internal identifier: 135
Lot: LOT-0136
Title: "Markeri piele, biluta plumb 2.5mm pe eticheta de 15mm (110 etichete/cutie)"
Internal identifier: 136
Lot: LOT-0137
Title: "Markeri piele tip fir din plumb 0.3mm (336 cm/cutie)"
Internal identifier: 137
Lot: LOT-0138
Title: "Markeri piele tip fir din plumb 1.5mm (336cm/cutie)"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,500.00 10,000.00 500.00 1,500.00
Internal identifier: 138
Lot: LOT-0139
Title: "Markeri piele CT bila 2,3mm (110 etichete/cutie) FARA ARTEFACTE"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,000.00 8,000.00 400.00 1,200.00
Internal identifier: 139
Lot: LOT-0140
Title: "Markeri piele CT bila 4mm (50 etichete/cutie) FARA ARTEFACTE "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,750.00 11,000.00 550.00 1,650.00
Internal identifier: 140
Lot: LOT-0141
Title: "Markeri piele CT tip fir 1.0mm (330 cm/cutie) FARA ARTEFACTE "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 3 20 1 3 1,500.00 10,000.00 500.00 1,500.00
Internal identifier: 141
Lot: LOT-0142
Title: "Masca termoplastica tip S pentru Cap, fixare in 5 puncte, grosime 3.0 mm"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 30,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Internal identifier: 142
Lot: LOT-0143
Title: "Masca termoplastica tip S pentru Cap&Umeri, fixare in 9 puncte, grosime 3.0 mm "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 88,000.00 352,000.00 14,666.67 44,000.00
Internal identifier: 143
Lot: LOT-0144
Title: "Masca termoplastica tip P pentru Cap, fixare in 3 puncte, grosime 3.0 mm,"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 200 8 25 5,000.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Internal identifier: 144
Lot: LOT-0145
Title: "Masca termoplastica tip P pentru Cap&Umeri, fixare in 5 puncte, grosime 3.0 mm"
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 200 8 25 20,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Internal identifier: 145
Lot: LOT-0146
Title: Tub endotraheal EMG, de unica folosinta - 7 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 160 7 20 6,000.00 192,000.00 8,000.00 24,000.00
Internal identifier: 146
Lot: LOT-0147
Title: Pansament steril super absorbant pentru plagi acute si cronice
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 40000 1667 5000 2,500.00 1,000,000.00 41,666.67 125,000.00
Internal identifier: 147
Lot: LOT-0148
Title: Trusa de perfuzie
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25000 800000 10000 100000 112,500.00 3,600,000.00 45,000.00 450,000.00
Internal identifier: 148
Lot: LOT-0149
Title: Pansament steril superabsorbant cu strat distantier
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 4,500.00 225,000.00 9,375.00 28,125.00
Internal identifier: 149
Lot: LOT-0150
Title: Pansament adeziv steril super absorbant pentru plagi acute si cronice
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 6,500.00 650,000.00 27,083.33 81,250.00
Internal identifier: 150
Lot: LOT-0151
Title: Pansament steril superabsorbant pentru canule, catetere si sisteme de drenaj
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 5,000.00 500,000.00 20,833.33 62,500.00
Internal identifier: 151
Lot: LOT-0152
Title: Sistem de siguranta inchis pentru punctii in toracocenteza
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 3000 125 375 15,000.00 900,000.00 37,500.00 112,500.00
Internal identifier: 152
Lot: LOT-0153
Title: "Husă cameră endoscopie "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 35000 1458 4375 2,000.00 350,000.00 14,583.33 43,750.00
Internal identifier: 153
Lot: LOT-0154
Title: Ansă de rezecție monopolar
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 15 1000 42 125 9,750.00 650,000.00 27,083.33 81,250.00
Internal identifier: 154
Lot: LOT-0155
Title: Ansă de rezecție bipolar
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 15 1000 42 125 11,250.00 750,000.00 31,250.00 93,750.00
Internal identifier: 155
Lot: LOT-0156
Title: Senzor spirometrie adult, galben transparent – reutilizabil
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 200.00 10,000.00 416.67 1,250.00
Internal identifier: 156
Lot: LOT-0157
Title: Senzor spirometrie pediatric, galben transparent – reutilizabil
Internal identifier: 157
Lot: LOT-0158
Title: Linie spirometrie pentru analizor, 2 m,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 340.00 17,000.00 708.33 2,125.00
Internal identifier: 158
Lot: LOT-0159
Title: Buretei canistra calce sodata, (set 40 buc)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 2,000.00 20,000.00 833.33 2,500.00
Internal identifier: 159
Lot: LOT-0160
Title: Recipient aspirator
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 1,800.00 27,000.00 1,125.00 3,375.00
Internal identifier: 160
Lot: LOT-0161
Title: Canistra calce sodata
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 3,000.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Internal identifier: 161
Lot: LOT-0162
Title: KIT Startup circuit pacient Adult
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 2,000.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Internal identifier: 162
Lot: LOT-0163
Title: Set circuite pacient Adult,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 30 1 4 5,000.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Internal identifier: 163
Lot: LOT-0164
Title: Senzor spirometrie adult, galben transparent
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 50 2 6 240.00 6,000.00 250.00 750.00
Internal identifier: 164
Lot: LOT-0165
Title: Senzor spirometrie pediatric, galben transparent
Internal identifier: 165
Lot: LOT-0166
Title: Linie spirometrie pentru analizor, 2 m,Carestation 620
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 50 2 6 340.00 8,500.00 354.17 1,062.50
Internal identifier: 166
Lot: LOT-0167
Title: Recipient aspirator Carestation 620
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 50 2 6 1,800.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Internal identifier: 167
Lot: LOT-0168
Title: KIT Startup circuit pacient Adult , reutilizabil,
Internal identifier: 168
Lot: LOT-0169
Title: Set circuite pacient Adult, unica folosinta, tub 1.8m,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 100 4 13 5,000.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Internal identifier: 169
Lot: LOT-0170
Title: Cablu conectare TruSignal SpO2
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 50 2 6 3,000.00 30,000.00 1,250.00 3,750.00
Internal identifier: 170
Lot: LOT-0171
Title: Senzor SpO2 deget Trusignal cu cablu conectare 1m - tip soft – adult,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 50 2 6 4,250.00 42,500.00 1,770.83 5,312.50
Internal identifier: 171
Lot: LOT-0172
Title: Senzor SpO2 deget Trusignal cu cablu conectare 1m - tip clestisor – adult,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,750.00 75,000.00 3,125.00 9,375.00
Internal identifier: 172
Lot: LOT-0173
Title: Senzor SpO2 deget Trusignal cu cablu conectare 1m - tip soft – pediatric,
Internal identifier: 173
Lot: LOT-0174
Title: Cablu conexiune sensor EEG,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 9,500.00 190,000.00 7,916.67 23,750.00
Internal identifier: 174
Lot: LOT-0175
Title: Electrozi monitorizare EEG
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 42,500.00 850,000.00 35,416.67 106,250.00
Internal identifier: 175
Lot: LOT-0176
Title: Cablu conexiune sensor NMT, 3 m,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 8,000.00 160,000.00 6,666.67 20,000.00
Internal identifier: 176
Lot: LOT-0177
Title: Sensor NMT Pediatric
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 6,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Internal identifier: 177
Lot: LOT-0178
Title: MecanoSenzor - senzor mecanic
Internal identifier: 178
Lot: LOT-0179
Title: Electrozi adezivi pentru NMT
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 800.00 16,000.00 666.67 2,000.00
Internal identifier: 179
Lot: LOT-0180
Title: Cablu conexiune senzor monitorizare EEG si EMG,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 7,000.00 140,000.00 5,833.33 17,500.00
Internal identifier: 180
Lot: LOT-0181
Title: Senzor monitorizare EEG si EMG,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 8,500.00 170,000.00 7,083.33 21,250.00
Internal identifier: 181
Lot: LOT-0182
Title: Senzori Entropie Easy-Fit,
Internal identifier: 182
Lot: LOT-0183
Title: Cablu conexiune manseta(furtun) NIBP,3.6m,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 2,250.00 45,000.00 1,875.00 5,625.00
Internal identifier: 183
Lot: LOT-0184
Title: Manseta NIBP copii,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 2,500.00 50,000.00 2,083.33 6,250.00
Internal identifier: 184
Lot: LOT-0185
Title: Manseta NIBP adult, marime M,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,000.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Internal identifier: 185
Lot: LOT-0186
Title: Manseta NIBP adult, marime L,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,500.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Internal identifier: 186
Lot: LOT-0187
Title: Set mansete NIBP (1s Adult, 1 m Adult, 1 l Adult)
Internal identifier: 187
Lot: LOT-0188
Title: Set fire de derivatie ECG, 3 derivatii,
Internal identifier: 188
Lot: LOT-0189
Title: Cablu intermediar ECG , 3/5 derivatii,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 4,250.00 85,000.00 3,541.67 10,625.00
Internal identifier: 189
Lot: LOT-0190
Title: Senzor reutilizabil temperatura – piele
Internal identifier: 190
Lot: LOT-0191
Title: Senzor reutilizabil temperatura – esofagial/ pediatric
Internal identifier: 191
Lot: LOT-0192
Title: Senzor reutilizabil temperatura – esofagial/rectal adult
Internal identifier: 192
Lot: LOT-0193
Title: Cablu temperatura pentru seria sondelor 400,
Internal identifier: 193
Lot: LOT-0194
Title: Cablu IBP,
Internal identifier: 194
Lot: LOT-0195
Title: Set fire de derivatie ECG,
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 100 4 13 3,250.00 65,000.00 2,708.33 8,125.00
Internal identifier: 195
Lot: LOT-0196
Title: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipAnsamblu valva expir Engstrom Carestation
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 5,200.00 7,800.00 1,300.00 3,900.00
Internal identifier: 196
Lot: LOT-0197
Title: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipSenzor de flux ventilator Engstrom Carestation
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 6,800.00 10,200.00 1,700.00 5,100.00
Internal identifier: 197
Lot: LOT-0198
Title: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipSet circuit autoclavabil pentru ventilator Engstrom Pro
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 8,000.00 12,000.00 2,000.00 6,000.00
Internal identifier: 198
Lot: LOT-0199
Title: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipCamera de umidificare autoclavabila pentru ventilator Engstrom Pro
Internal identifier: 199
Lot: LOT-0200
Title: Consumabile aparat ventilatie mecanica tipSet nebulizator Engstrom Carestation
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 6 1 3 34,000.00 51,000.00 8,500.00 25,500.00
Internal identifier: 200
Lot: LOT-0201
Title: Trusa coniotomie in urgenta fara balonas
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 400 17 50 18,000.00 360,000.00 15,000.00 45,000.00
Internal identifier: 201
Lot: LOT-0202
Title: Lame pentru dermatom
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 9,500.00 950,000.00 39,583.33 118,750.00
Internal identifier: 202
Lot: LOT-0203
Title: Cablu EKG,12 pin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 7,750.00 77,500.00 3,229.17 9,687.50
Internal identifier: 203
Lot: LOT-0204
Title: Set fire derivatie EKG
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 4,700.00 47,000.00 1,958.33 5,875.00
Internal identifier: 204
Lot: LOT-0205
Title: Cablu NIBP
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 2,050.00 20,500.00 854.17 2,562.50
Internal identifier: 205
Lot: LOT-0206
Title: Cablu extensie SP02,7 pin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 3,400.00 34,000.00 1,416.67 4,250.00
Internal identifier: 206
Lot: LOT-0207
Title: Cablu I IBP ,12 pin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 100 4 13 13,300.00 133,000.00 5,541.67 16,625.00
Internal identifier: 207
Lot: LOT-0208
Title: Sistem mecanic pentru inchiderea tegumentului
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 15000 625 1875 2,000.00 600,000.00 25,000.00 75,000.00
Internal identifier: 208
Lot: LOT-0209
Title: Circuit ventilatie copil
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 850.00 85,000.00 3,541.67 10,625.00
Internal identifier: 209
Lot: LOT-0210
Title: Circuit ventilatie adult
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 10000 417 1250 1,000.00 1,000,000.00 41,666.67 125,000.00
Internal identifier: 210
Lot: LOT-0211
Title: Manusi S , M , L ,XL nepudrate
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 300000 7200000 100000 250000 690,000.00 16,560,000.00 230,000.00 575,000.00
Internal identifier: 211
Lot: LOT-0212
Title: Kit monitorizare CO2 compatibile cu monitoarele functii vitale MEC 2000
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 100 4 13 4,480.00 112,000.00 4,666.67 14,000.00
Internal identifier: 212
Lot: LOT-0213
Title: Recipient cu solutie de formaldehida 4%,20 ml
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 10000 417 1250 1,400.00 140,000.00 5,833.33 17,500.00
Internal identifier: 213
Lot: LOT-0214
Title: Recipient cu solutie de formaldehida 4%,60 ml
Internal identifier: 214
Lot: LOT-0215
Title: Masca ventilatie reutilizabila full face pentru oxigenoterapie
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 175,000.00 1,750,000.00 72,916.67 218,750.00
Internal identifier: 215
Lot: LOT-0216
Title: Halat impermeabil unica folosinta
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 72000 3000 9000 5,000.00 360,000.00 15,000.00 45,000.00
Internal identifier: 216
Lot: LOT-0217
Title: Masca FFP2
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 60000 2500 7500 4,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Internal identifier: 217
Lot: LOT-0218
Title: Conector neutru fara ac cu spike pentru pungi
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 10000 417 1250 12,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Internal identifier: 218
Lot: LOT-0219
Title: Conector neutru fara ac cu spike si port aditonal.
Internal identifier: 219
Lot: LOT-0220
Title: Conector in sistem inchis pentru transfer chimioterapice pentru seringa.
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 10000 417 1250 18,000.00 180,000.00 7,500.00 22,500.00
Internal identifier: 220
Lot: LOT-0221
Title: Conector cu balon in sistem inchis pentru transfer chimioterapice pentru flacon 20mm.
Internal identifier: 221
Lot: LOT-0222
Title: Spike pentru flacoane cu conector
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 10000 417 1250 15,000.00 150,000.00 6,250.00 18,750.00
Internal identifier: 222
Lot: LOT-0223
Title: Extensie Cablu SPO2 - Monitor VIRGO
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,750.00 11,000.00 458.33 1,375.00
Internal identifier: 223
Lot: LOT-0224
Title: SPO2 cu senzor SPO2 adult - monitor Virgo
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 1,750.00 7,000.00 291.67 875.00
Internal identifier: 224
Lot: LOT-0225
Title: Manseta NPBP pentru adult cu tub de conectare - Monitor VIRGO
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 30 1 4 1,250.00 7,500.00 312.50 937.50
Internal identifier: 225
Lot: LOT-0226
Title: Senzor temperatura - Monitor VIRGO
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 2,000.00 8,000.00 333.33 1,000.00
Internal identifier: 226
Lot: LOT-0227
Title: Cablu ECG cu 5 fire - Monitor VIRGO
Internal identifier: 227
Lot: LOT-0228
Title: Set terapii continue de supleere renala pentru hemofiltrare/ hemodiafiltrare (adulti) ST150
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 13,300.00 665,000.00 27,708.33 83,125.00
Internal identifier: 228
Lot: LOT-0229
Title: Set terapii continue de supleere renala pentru procedurile de purificare a sangelui in starile septice OXIRIS
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 500 21 63 25,000.00 1,250,000.00 52,083.33 156,250.00
Internal identifier: 229
Lot: LOT-0230
Title: Solutie Hemofiltrare/ Hemodiafiltrare - DISPOZITIV MEDICAL – DIALISAN
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 16000 667 2000 20,000.00 1,600,000.00 66,666.67 200,000.00
Internal identifier: 230
Lot: LOT-0231
Title: Punga efluent
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 2400 100 300 3,800.00 91,200.00 3,800.00 11,400.00
Internal identifier: 231
Lot: LOT-0232
Title: Kit Plasmafereza TPE2000
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 1000 42 125 15,500.00 1,550,000.00 64,583.33 193,750.00
Internal identifier: 232
Lot: LOT-0233
Title: Bolus termoplastic 20 x 20 x 5 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 16,000.00 32,000.00 1,333.33 4,000.00
Internal identifier: 233
Lot: LOT-0234
Title: Bolus termoplastic 30 x 30 x 5 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 20,000.00 40,000.00 1,666.67 5,000.00
Internal identifier: 234
Lot: LOT-0235
Title: Bolus termoplastic 20 x 20 x 10 mm
Internal identifier: 235
Lot: LOT-0236
Title: Bolus termoplastic 30 x 30 x 10 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 28,000.00 56,000.00 2,333.33 7,000.00
Internal identifier: 236
Lot: LOT-0237
Title: Peleti termoplastici
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 5,600.00 14,000.00 583.33 1,750.00
Internal identifier: 237
Lot: LOT-0238
Title: Bolus gel 30 x 30 x 0.5 cm fara skin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 22,000.00 55,000.00 2,291.67 6,875.00
Internal identifier: 238
Lot: LOT-0239
Title: Bolus gel 30 x 30 x 1.0 cm fara skin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 27,200.00 68,000.00 2,833.33 8,500.00
Internal identifier: 239
Lot: LOT-0240
Title: Bolus gel 40 x 40 x 0.5 cm fara skin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 80 3 10 32,000.00 64,000.00 2,666.67 8,000.00
Internal identifier: 240
Lot: LOT-0241
Title: Bolus gel 30 x 30 x 0.5 cm cu skin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 26,000.00 65,000.00 2,708.33 8,125.00
Internal identifier: 241
Lot: LOT-0242
Title: Bolus gel 30 x 30 x 1.0 cm cu skin
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 31,200.00 78,000.00 3,250.00 9,750.00
Internal identifier: 242
Lot: LOT-0243
Title: Foaie termoplastica 20x23 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 10,000.00 25,000.00 1,041.67 3,125.00
Internal identifier: 243
Lot: LOT-0244
Title: Foaie termoplastica 30x30 cm
Internal identifier: 244
Lot: LOT-0245
Title: Masca stereotaxie set open face
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 150,000.00 300,000.00 12,500.00 37,500.00
Internal identifier: 245
Lot: LOT-0246
Title: Masca stereotaxie set
Internal identifier: 246
Lot: LOT-0247
Title: Masca cap+gat, 5 pct, 3.2 mm, S-Frame, open face (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 92,000.00 184,000.00 7,666.67 23,000.00
Internal identifier: 247
Lot: LOT-0248
Title: Masca cap+gat+umeri, 9 pct, 3.2 mm, S-Frame; fara orificiu (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 136,000.00 272,000.00 11,333.33 34,000.00
Internal identifier: 248
Lot: LOT-0249
Title: Masca cap+gat+umeri, 9 pct, 3.2 mm, S-Frame, orificiu ochi si gura (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 152,000.00 304,000.00 12,666.67 38,000.00
Internal identifier: 249
Lot: LOT-0250
Title: Masca cap+gat+umeri, 9 pct, 3.2 mm, S-Frame, open face (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 400 17 50 156,000.00 312,000.00 13,000.00 39,000.00
Internal identifier: 250
Lot: LOT-0251
Title: Perna termoplastica 34 x 17.5 x 2.5 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 30,000.00 60,000.00 2,500.00 7,500.00
Internal identifier: 251
Lot: LOT-0252
Title: Perna termoplastica 40.5 x 25.8 cm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 35,000.00 70,000.00 2,916.67 8,750.00
Internal identifier: 252
Lot: LOT-0253
Title: Perna termoplastica 20 x 25 cm
Internal identifier: 253
Lot: LOT-0254
Title: Markei piele CT tip bila 2.3 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 32,500.00 65,000.00 2,708.33 8,125.00
Internal identifier: 254
Lot: LOT-0255
Title: Markei piele CT tip bila 4.0 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 40,000.00 80,000.00 3,333.33 10,000.00
Internal identifier: 255
Lot: LOT-0256
Title: Markeri piele tip fir 1.0 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 100 4 13 45,000.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Internal identifier: 256
Lot: LOT-0257
Title: Masca cap si umeri in 9 pct , 3.2 mm , S-frame, fara orificiu
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 124,000.00 496,000.00 20,666.67 62,000.00
Internal identifier: 257
Lot: LOT-0258
Title: Masca cap in 5 pct , 3.2 mm , S-frame, fara orificiu (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 200 800 33 100 100,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Internal identifier: 258
Lot: LOT-0259
Title: Masca cap in 5 puncte, 3.2 mm, S-frame, split frame, open face (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 60,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Internal identifier: 259
Lot: LOT-0260
Title: Masca cap+umeri in 9 pct , 3.2 mm , S-frame, fara orificiu (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 95,000.00 190,000.00 7,916.67 23,750.00
Internal identifier: 260
Lot: LOT-0261
Title: Masca cap+umeri in 9 pct , 3.2 mm , S-frame, open face (stereotaxie)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 25 100,000.00 200,000.00 8,333.33 25,000.00
Internal identifier: 261
Lot: LOT-0262
Title: Masca stereotaxie set open face+dispozitiv muscatura
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 150 6 19 145,000.00 217,500.00 9,062.50 27,187.50
Internal identifier: 262
Lot: LOT-0263
Title: Indicatori fizico-chimici "integratori" de monitorizare a sterilizarii cu aburi
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 200000 8333 25000 2,000.00 400,000.00 16,666.67 50,000.00
Internal identifier: 263
Lot: LOT-0264
Title: Indicatori fizico-chimici "integratori" de monitorizare a sterilizarii cu plasma
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 1000 100000 4167 12500 2,500.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Internal identifier: 264
Lot: LOT-0265
Title: Role de sterilizare ULTRA AMC, 210 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 500 21 63 2,200.00 275,000.00 11,458.33 34,375.00
Internal identifier: 265
Lot: LOT-0266
Title: Role de sterilizare ULTRA AMC, 420 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 500 21 63 3,000.00 375,000.00 15,625.00 46,875.00
Internal identifier: 266
Lot: LOT-0267
Title: Role de sterilizare ULTRA AMC, 520 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 100 4 13 4,000.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Internal identifier: 267
Lot: LOT-0268
Title: Electrod tip Hook reutilizabil
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 48 2 6 20,000.00 240,000.00 10,000.00 30,000.00
Internal identifier: 268
Lot: LOT-0269
Title: Portac laparoscopic
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 4 100 4 13 10,000.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Internal identifier: 269
Lot: LOT-0270
Title: Solutie urologica pentru irigare (manitol 1% + glicina 1%)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 200 8 25 450.00 9,000.00 375.00 1,125.00
Internal identifier: 270
Lot: LOT-0271
Title: Cartus pentru stapler Autolinear de unica folosinta cu trei randuri de capse, model IIIZH,-45/60/90 -D
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 720 30 90 11,250.00 162,000.00 6,750.00 20,250.00
Internal identifier: 271
Lot: LOT-0272
Title: Set cateterizare vena cava in metoda Seldinger, având posibilitatea poziţionării simultane a cateterului cu ajutorul ECG intra-atrial, cateter triplu lumen 7F x20cm tratat antimicrobian
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 8000 333 1000 37,000.00 2,960,000.00 123,333.33 370,000.00
Internal identifier: 272
Lot: LOT-0273
Title: Suport de cap low cu aripioare pentru gat
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 20 1 3 18,000.00 36,000.00 1,500.00 4,500.00
Internal identifier: 273
Lot: LOT-0274
Title: Suport de cap low fara aripiare pentru gat
Internal identifier: 274
Lot: LOT-0275
Title: Suport de cap medium cu aripioare pentru gat
Internal identifier: 275
Lot: LOT-0276
Title: Suport de cap medium fara aripioare pentru gat
Internal identifier: 276
Lot: LOT-0277
Title: Suport de cap high cu aripioare pentru gat
Internal identifier: 277
Lot: LOT-0278
Title: Suport de cap high fara aripioare pentru gat
Internal identifier: 278
Lot: LOT-0279
Title: Suport de torace cu angulatie 0
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 24,500.00 98,000.00 4,900.00 14,700.00
Internal identifier: 279
Lot: LOT-0280
Title: Suport de torace cu angulatie 5
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 18,750.00 75,000.00 3,750.00 11,250.00
Internal identifier: 280
Lot: LOT-0281
Title: Suport de torace cu angulatie 10
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 30,000.00 120,000.00 6,000.00 18,000.00
Internal identifier: 281
Lot: LOT-0282
Title: Suport de torace cu angulatie 15
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 42,500.00 170,000.00 8,500.00 25,500.00
Internal identifier: 282
Lot: LOT-0283
Title: Suport lateral cu angulatie 0 (stang sau drept)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 7,500.00 30,000.00 1,500.00 4,500.00
Internal identifier: 283
Lot: LOT-0284
Title: Suport lateral drept cu angulatie 5
Internal identifier: 284
Lot: LOT-0285
Title: Suport lateral stang cu angulatie 5
Internal identifier: 285
Lot: LOT-0286
Title: Suport lateral drept cu angulatie 10
Internal identifier: 286
Lot: LOT-0287
Title: Suport lateral stang cu angulatie 10
Internal identifier: 287
Lot: LOT-0288
Title: Suport lateral drept cu angulatie 15
Internal identifier: 288
Lot: LOT-0289
Title: Suport lateral stang cu angulatie 15
Internal identifier: 289
Lot: LOT-0290
Title: Suport pentru maini high
Internal identifier: 290
Lot: LOT-0291
Title: Suport pentru maini low
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 22,500.00 90,000.00 4,500.00 13,500.00
Internal identifier: 291
Lot: LOT-0292
Title: Perna abdomen si pelvis pentru suport pozitie prone
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 27,500.00 110,000.00 5,500.00 16,500.00
Internal identifier: 292
Lot: LOT-0293
Title: Insertie full pentru suport pozitie prone
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 8,500.00 34,000.00 1,700.00 5,100.00
Internal identifier: 293
Lot: LOT-0294
Title: Insertie large pentru suport pozitie prone
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 12,500.00 50,000.00 2,500.00 7,500.00
Internal identifier: 294
Lot: LOT-0295
Title: Insertie small pentru suport pozitie prone
Internal identifier: 295
Lot: LOT-0296
Title: Suport lateral stang pentru abdomen si pelvis
Internal identifier: 296
Lot: LOT-0297
Title: Suport lateral drept pentru abdomen si pelvis
Internal identifier: 297
Lot: LOT-0298
Title: Perna low pentru genunchi si picioare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 15,000.00 60,000.00 3,000.00 9,000.00
Internal identifier: 298
Lot: LOT-0299
Title: Perna wedge pentru genunchi si picioare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 16,000.00 64,000.00 3,200.00 9,600.00
Internal identifier: 299
Lot: LOT-0300
Title: Perna elevation pentru genunchi si picioare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 11,500.00 46,000.00 2,300.00 6,900.00
Internal identifier: 300
Lot: LOT-0301
Title: Perna extensie pentru genunchi si picioare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 13,500.00 54,000.00 2,700.00 8,100.00
Internal identifier: 301
Lot: LOT-0302
Title: Suport de cap pentru pozitia prone
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 1,000.00 4,000.00 200.00 600.00
Internal identifier: 302
Lot: LOT-0303
Title: Suport pentru perna
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 3,500.00 14,000.00 700.00 2,100.00
Internal identifier: 303
Lot: LOT-0304
Title: Suport de cap pentru SRS low
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 4,500.00 18,000.00 900.00 2,700.00
Internal identifier: 304
Lot: LOT-0305
Title: Suport de cap pentru SRS medium
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 20 1 3 5,000.00 20,000.00 1,000.00 3,000.00
Internal identifier: 305
Lot: LOT-0306
Title: Suport de cap pentru SRS high
Internal identifier: 306
Lot: LOT-0307
Title: Suport de cap SRS pentru perna
Internal identifier: 307
Lot: LOT-0308
Title: Markeri piele non-metalici 2.5 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 11,500.00 36,800.00 1,533.33 4,600.00
Internal identifier: 308
Lot: LOT-0309
Title: Markeri piele non-metalici 3.0 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 14,250.00 45,600.00 1,900.00 5,700.00
Internal identifier: 309
Lot: LOT-0310
Title: Markeri piele non-metalici 4.0 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 17,000.00 54,400.00 2,266.67 6,800.00
Internal identifier: 310
Lot: LOT-0311
Title: Markeri tip fir non-metalici 1.0 mm
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 25 80 3 10 13,000.00 41,600.00 1,733.33 5,200.00
Internal identifier: 311
Lot: LOT-0312
Title: Markeri fiduciali prostata
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 40 100 4 13 100,000.00 250,000.00 10,416.67 31,250.00
Internal identifier: 312
Lot: LOT-0313
Title: Markeri fiduciali lichizi
Internal identifier: 313
Lot: LOT-0314
Title: Spray neiritant pentru indepartarea adezivului
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 30 1 4 660.00 1,980.00 82.50 247.50
Internal identifier: 314
Lot: LOT-0315
Title: Pasta protectoare dermica Conva Tec 7C.Stomahensive
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 30 1 4 550.00 1,650.00 68.75 206.25
Internal identifier: 315
Lot: LOT-0316
Title: Spray protector pentru piele
Internal identifier: 316
Lot: LOT-0317
Title: Pungi de colostomie/ileostomie PLUS,cu evacuare cu diametru mai mare de 60mm cu mier de manuka
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 5000 208 625 360.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Internal identifier: 317
Lot: LOT-0318
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 5000 208 625 700.00 175,000.00 7,291.67 21,875.00
Internal identifier: 318
Lot: LOT-0319
Title: Pungi de colostomie/ileostomie cu evacuare mai mare de 60mm cu miere de manuka
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 5000 208 625 400.00 100,000.00 4,166.67 12,500.00
Internal identifier: 319
Lot: LOT-0320
Title: Pudra protectoare pentru piele
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 2000 83 250 1,100.00 110,000.00 4,583.33 13,750.00
Internal identifier: 320
Lot: LOT-0321
Title: Filtru antibacterian-aspirator chirurgical - 1 pompa - Gima ASPEED profesional - 15 L / min
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 300 1500 63 188 24,000.00 120,000.00 5,000.00 15,000.00
Internal identifier: 321
Lot: LOT-0322
Title: TUBURI DE SILICON pentru uz medical extern - silicon 100%
Internal identifier: 322
Lot: LOT-0323
Title: Sistem de aspiratie toracica cu valva uscata
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 500 21 63 4,500.00 112,500.00 4,687.50 14,062.50
Internal identifier: 323
Lot: LOT-0324
Title: " Set steril aspiratie de lunga durata cu posibilitate de spalare si preventie VAP "
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 8,800.00 440,000.00 18,333.33 55,000.00
Internal identifier: 324
Lot: LOT-0325
Title: Kit complet ingrijire orala cu gel emolient
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 1,800.00 90,000.00 3,750.00 11,250.00
Internal identifier: 325
Lot: LOT-0326
Title: Camp cearceaf tip targa cu 12 manere
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 1000 42 125 3,700.00 37,000.00 1,541.67 4,625.00
Internal identifier: 326
Lot: LOT-0327
Title: Imobilizator pt membre cu protectie tip manusa
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 5000 208 625 5,700.00 285,000.00 11,875.00 35,625.00
Internal identifier: 327
Lot: LOT-0328
Title: Pensa extractie de unica folosinta (tip Alogator)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 12 1 3 836.00 5,016.00 209.00 1,254.00
Internal identifier: 328
Lot: LOT-0329
Title: Cosulet extractie de unica folosinta (Pliu unghiular, otel inoxidabil )
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 2 12 1 3 598.00 3,588.00 149.50 897.00
Internal identifier: 329
Lot: LOT-0330
Title: Pensa biopsie de unica folosinta (Ovala, cu invelis, cupe fenestrate)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 10 120 5 30 375.00 4,500.00 187.50 1,125.00
Internal identifier: 330
Lot: LOT-0331
Title: Pensa biopsie de unica folosinta (Cupe Aligator, cu invelis)
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 240 10 60 750.00 9,000.00 375.00 2,250.00
Internal identifier: 331
Lot: LOT-0332
Title: Pensa biopsie cu ac de unica folosinta (Cupe Aligator, fenestrate, cu invelis
Internal identifier: 332
Lot: LOT-0333
Title: Perie citologie de unica folosinta
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 75 3 19 209.50 3,142.50 130.94 785.63
Internal identifier: 333
Lot: LOT-0334
Title: Perie citologie de unica folosinta cu dublu capat
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 50 300 13 75 295.00 1,770.00 73.75 442.50
Internal identifier: 334
Lot: LOT-0335
Title: Piesa bucala de unica folosinta cu banda de fixare
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 100 200 8 50 450.00 900.00 37.50 225.00
Internal identifier: 335
Lot: LOT-0336
Title: Dispozitiv pentru biopsie cutanata histologica PUNCH
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 60 4000 167 1000 2,760.00 184,000.00 7,666.67 46,000.00
Internal identifier: 336
Lot: LOT-0337
Title: Role plate pentru sterilizarea cu plasma500mm/70m
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 300 13 100 13,700.00 205,500.00 8,562.50 68,500.00
Internal identifier: 337
Lot: LOT-0338
Title: Role plate pentru sterilizarea cu plasma 75 mm/70m
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 20 300 13 100 1,900.00 28,500.00 1,187.50 9,500.00
Internal identifier: 338
Lot: LOT-0339
Title: Canula aspirator laparoscopic
Description: Cant.minima estimata AC Cant.maxima estimata AC Cant.minina estimata CONTRACT SUBSECVENT Cant.maxima estimata CONTRACT SUBSECVENT Valoare cant.estimata minima AC Valoare cant.estimata maxima AC Valoare cant.estimata minima Contract subsecvent Valoare cant.estimata maxima Contract subsecvent 5 30 2 10 6,600.00 39,600.00 2,640.00 13,200.00
Internal identifier: 339