617592-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title„Избор на регистриран одитор за извършване на независим финансов одит и заверка на годишните финансови отчети на „Топлофикация София“ ЕАД за 2026 г., 2027 г. и 2028 г., включително извършване на междинен преглед на финансовата информация и представяне на вътрешен доклад за първото полугодие и ангажимент за изразяване на сигурност по отчета за устойчивост съгласно Закона за счетоводството”
DescriptionПредметът на обществената поръчка е „Избор на регистриран одитор за извършване на независим финансов одит и заверка на годишните финансови отчети на „Топлофикация София“ ЕАД за 2026 г., 2027 г. и 2028 г., включително извършване на междинен преглед на финансовата информация и представяне на вътрешен доклад за първото полугодие и ангажимент за изразяване на сигурност по отчета за устойчивост съгласно Закона за счетоводството”. Услугата включва извършване на независим финансов одит, изразяване на независимо одиторско мнение върху годишните финансови отчети на „Топлофикация София“ ЕАД за финансовите години 2026 г., 2027 г. и 2028 г., съгласно изискванията на Закона за независимия финансов одит, приложимите Международни одиторски стандарти и действащото законодателство. Услугата трябва да бъде извършена в съответствие и при спазване изискванията на Закона за независимия финансов одит и изразяването на сигурност по устойчивостта и Международните одиторски стандарти. Подробна информация относно изискванията към изпълнението на услугите в обхвата настоящата поръчка е посочена в Техническата спецификация, публикувани в преписката на поръчката.
Internal identifier604888
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 79210000 Accounting and auditing services
5. Lot
LotLOT-0001