617612-2026 - Competition
Poland – Meal-preparation services – Całodzienne wyżywienie pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
TitleCałodzienne wyżywienie pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej i Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest sporządzanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej wraz z wynajmem pomieszczeń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do niniejszej SWZ.
Internal identifierSPZZOZ.XII.381.23/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
LotLOT-0005
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest sporządzanie i dostarczanie całodziennego wyżywienia pacjentów Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi Mazowieckiej oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Małkini Górnej wraz z wynajmem pomieszczeń. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określa Załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ. Przy realizacji zamówienia należy przestrzegać uwarunkowań zawartych w Opisie Przedmiotu Zamówienia – Załącznik Nr 2 do SWZ i w projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik Nr 5 do SWZ.