2. Procedure
Procedure
Title: Dodávka komunálních vozidel pro svoz odpadu II.
Description: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 13 ks komunálních vozidel pro svoz odpadu v kategorii N3. Konkrétně se jedná o následující vozidla: • 3 ks – Nosič kontejnerů s hydraulickou rukou v kategorii N3; • 2 ks – Nosič kontejnerů v kategorii N3; • 8 ks – Svozové vozidlo s lisovací nástavbou v kategorii N3;
Internal identifier: VZ00659
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Additional classification (cpv): 34144512 Refuse-compaction vehicles, 34144500 Vehicles for refuse and sewage, 34144510 Vehicles for refuse, 34100000 Motor vehicles, 34114000 Specialist vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001