617632-2026 - Competition
Latvia – Snow-clearing services – Sniega tīrīšanas pakalpojumi Vecpiebalgas apvienības pārvaldes teritorijā 2026./2027.gada ziemas sezonā
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleSniega tīrīšanas pakalpojumi Vecpiebalgas apvienības pārvaldes teritorijā 2026./2027.gada ziemas sezonā
DescriptionSniega tīrīšanas pakalpojumi Vecpiebalgas apvienības pārvaldes teritorijā 2026./2027.gada ziemas sezonā
Internal identifierCN VAP 2026/04
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
5. Lot
LotLOT-0001
Title1.daļa - Dzērbenes pagasta autoceļu, ielu un stāvlaukumu ziemas uzturēšanas darbi
LotLOT-0002
Title2.daļa - Inešu pagasta autoceļu, ielu un stāvlaukumu ziemas uzturēšanas darbi
LotLOT-0003
Title3.daļa - Kaives pagasta autoceļu, ielu un stāvlaukumu ziemas uzturēšanas darbi
LotLOT-0004
Title4.daļa - Taurenes pagasta autoceļu, ielu un stāvlaukumu ziemas uzturēšanas darbi.
LotLOT-0005
Title5.daļa - Vecpiebalgas pagasta autoceļu, ielu un stāvlaukumu ziemas uzturēšanas darbi