617651-2026 - Competition
Poland – Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork – „Realizacja zadań inwestycyjnych – Strzelce Krajeńskie”
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Title„Realizacja zadań inwestycyjnych – Strzelce Krajeńskie”
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadań inwestycyjnych na terenie Strzelec Krajeńskich w podziale na 2 części, a części te obejmują: Część 1 Przebudowa osiedlowej kanałowej sieci ciepłowniczej od komory NK 6 przy budynku mieszkalnym Al. Wolności 36 do budynków Al. Wolności 5, 40, 41 Cześć 2 Przebudowa osiedlowej kanałowej sieci ciepłowniczej od GWC Mickiewicza 6 do budynków przy ul. B. Chrobrego 13,14 oraz odcinek kanału od budynku przy ul. Saperów 4 do ul. Krótka 1
Internal identifier05/FENX.02/SECR
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45230000 Construction work for pipelines, communication and power lines, for highways, roads, airfields and railways; flatwork
Additional classification (cpv): 45231100 General construction work for pipelines, 71322200 Pipeline-design services
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1 - Przebudowa osiedlowej kanałowej sieci ciepłowniczej od komory NK 6 przy budynku mieszkalnym Al. Wolności 36 do budynków Al. Wolności 5, 40, 41
DescriptionOpis przedmiotu zamówienia dla Części 1 realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj” zawarty jest w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Internal identifierCzęść 1
LotLOT-0002
TitleCzęść 2 - Przebudowa osiedlowej kanałowej sieci ciepłowniczej od GWC Mickiewicza 6 do budynków przy ul. B. Chrobrego 13,14 oraz odcinek kanału od budynku przy ul. Saperów 4 do ul. Krótka 1
DescriptionOpis przedmiotu zamówienia dla Części 2 realizowanej w formule „zaprojektuj i wybuduj” zawarty jest w załączniku nr 10 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), na który składa się Program Funkcjonalno-Użytkowy oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 9 do SWZ.
Internal identifierCzęść 2