617670-2026 - Competition
Poland – Information systems and servers – Zakup serwerów, podzespołów oraz licencji oprogramowania
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleZakup serwerów, podzespołów oraz licencji oprogramowania
DescriptionPrzedmiotem zamówienia jest zakup serwerów, podzespołów oraz licencji oprogramowania. Zamówienie podzielone jest na osiem części: Część 1: Zakup dwóch serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware Część 2: Zakup serwera przeznaczonego pod system backupu Część 3: Zakup dwóch serwerów bez lokalnej przestrzeni dyskowej Część 4: Zakup dwóch serwerów z lokalną przestrzenią dyskową Część 5: Zakup dwudziestu czterech kości pamięci wraz z montażem Część 6: Zakup sześciu serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware Część 7: Zakup czterech serwerów przeznaczonych do pracy w środowisko wirtualizacyjne Vmware Część 8: Rozszerzenie Subskrypcji VMware Cloud Foundation
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 48800000 Information systems and servers
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCzęść 1: Zakup dwóch serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
DescriptionZakup dwóch serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.1
Options
Description of the optionsNIE DOTYCZY
LotLOT-0002
TitleCzęść 2: Zakup serwera przeznaczonego pod system backupu
DescriptionZakup serwera przeznaczonego pod system backupu
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.2
LotLOT-0003
TitleCzęść 3: Zakup dwóch serwerów bez lokalnej przestrzeni dyskowej
DescriptionZakup dwóch serwerów bez lokalnej przestrzeni dyskowej
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.3
LotLOT-0004
TitleCzęść 4: Zakup dwóch serwerów z lokalną przestrzenią dyskową
DescriptionZakup dwóch serwerów z lokalną przestrzenią dyskową
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.4
LotLOT-0005
TitleCzęść 5: Zakup dwudziestu czterech kości pamięci wraz z montażem
DescriptionZakup dwudziestu czterech kości pamięci wraz z montażem
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.5
LotLOT-0006
TitleCzęść 6: Zakup sześciu serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
DescriptionZakup sześciu serwerów przeznaczonych do pracy w środowisku wirtualizacyjnym Vmware
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.6
LotLOT-0007
TitleCzęść 7: Zakup czterech serwerów przeznaczonych do pracy w środowisko wirtualizacyjne Vmware
DescriptionZakup czterech serwerów przeznaczonych do pracy w środowisko wirtualizacyjne Vmware
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.7
LotLOT-0008
TitleCzęść 8: Rozszerzenie Subskrypcji VMware Cloud Foundation
DescriptionRozszerzenie Subskrypcji VMware Cloud Foundation
Internal identifierZP/MB/271/III-132/26 cz.8